اخبار

پیام تبریک مدیر کل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر

پیام تبریک مدیر کل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم طی پیامی فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به ملت ایران به ویژه جامعه کار و تولید تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم مصطفی کاویانی طی پیامی به شرح زیر، فرا رسیدن دهه فجر را تبریک گفت.

طلیعه فجر و سالگرد پیروزی حق علیه باطل به درستی یادآور غیور مردی ها، ایثارگری ها و جان فشانی های ملتی است که زندگی زیر یوغ و ظلم ستمگران پهلوی و ایادی غرب و استکبار را بر نتافتند و به رهبری بزرگ مرد قرن و بت شکن زمان، حضرت امام خمینی( ره) در برابر استبداد رژیم منحوث پهلوی قد علم کردند و مردمی ترین انقلاب قرن را رقم زدند.

توطئه ها و دسیسه های دشمنان و بدخواهان در ۳9 سال گذشته هرگز نتوانست خللی در عزم و اراده ملت ایران و رهبران آن از ادامه مسیر انقلاب و دستیابی به اهداف متعالی آن وارد کند و این ملت به درستی متوجه شده است تمسک به مکتب ائمه و فرهنگ تعالی بخش اسلام، متضمن سعادت دنیوی و اخروی آنان است و در این راه همه موانع و سختی ها را پشت سر گذاشته و هرگز از پای نخواهند ایستاد.

رهنمودهای بی بدیل رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در همه مراحل و بحران ها و همچنین تلاشهای دولت، قدرت و عظمت ایران و ایرانیان را بیش از بیش به جهانیان نشان داده و مردم نیز در این میان نقش اصلی و تعیین کننده را بر عهده داشتند.

در آغاز ایام الله دهه فجر و بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، سی و نهمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به کارگران، کارفرمایان و تعاونگران استان کریمه اهل بیت (علیها سلام ) تبریک عرض نموده و از خدای سبحان توفیق احیای همیشگی و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی را مسئلت دارم.

۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید