اخبار

تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم

تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم
مراسم تودیع و معارفه ذیحساب جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم صبح امروز با حضور معاون نظارت مالی ورییس خزانه معین استان قم برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی، مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با حضورمراد قنبری معاون هزینه و رئیس خزانه معین استان، ترک زاده آرانی مدیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قم، رضا عراقی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، حسین بیدگلی رئیس حراست وجمعی از مسئولین ستادی در محل اداره کل برگزار شد.

ترک زاده آرانی مدیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قم با اشاره به ضرورت سیستم نظارتی اعتبارات دولتی، ذیحسابان را به عنوان مشاوران امین در هدایت دستگاه‌ها در مسیر قانونی و رویکرد صحیح مالی آنها برشمرد و عملکرد صحیح مالی ادارات و دستگاه‌های اجرایی را ناشی از برنامه ریزی و مشاوره خوب ذیحساب ‌های استان بیان کرد.

مدیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قم در ادامه ضمن تقدیر از همکاری مطلوب و شایسته آقای مهدی صادقی  در طی مدت تصدی سمت ذیحسابی اداره کل؛ اظهارداشت : ایشان در این مدت همانند یکی از کارکنان سازمان در کنار مجموعه حضور داشته و همواره تجارب و اطلاعات ارزشمند خود را در اختیار کارکنان خصوصا حوزه معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی این اداره کل قرار داده است.

در ادامه این مراسم قنبری  معاون هزینه و رئیس خزانه معین استان نیز، ضمن ابراز خرسندی از تعامل مطلوب این اداره کل با ذیحسابان، خاطرنشان ساخت : تعامل، همکاری، همفکری و اهتمام در رفع مشکلات و موانع اعتباری و توجه به رعایت دقیق قوانین و مقررات از خصیصه‌های بارز ذیحسابان است.

وی ضمن تشکر از همکاری مدیر کل و کلیه کارکنان واحد پشتیبانی و توسعه منابع انسانی ، عملکرد آنان را بسیار مثبت ارزیابی و تصریح کرد : با وجود کارکنان شایسته ، آگاه و مسلط بر امور ، ذیحساب بسیار روان و بدون دغدغه ، به انجام وظیفه خواهد پرداخت.
قنبری معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان با  اشاره به اتمام دوران خدمت آقای مهدی صادقی ایشان را از نیروهای با تجربه وکارآمد دانست وافزود : برای ایشان در تمام مراحل زندگی آرزوی موفقیت داریم
. وی ضمن معرفی سرکار خانم سخائی  به عنوان ذیحساب جدید این اداره کل  خواهان تعامل و تفاهم دو طرفه بین ذیحساب و اداره کل شد و اظهار داشت : ذیحساب نماینده سازمان اقتصاد و دارائی در اداره کل بوده و سرکار خانم سخائی نیزاز نیروهای با تجربه  سازمان اقتصاد و دارایی برای خدمت در اداره کل معرفی شده است             .
در پایان این مراسم از زحمات آقای مهدی صادقی  ذیحساب قبلی اداره کل با اهداء لوح سپاس تقدیر وسرکار خانم سخایی به عنوان ذیحساب جدید این اداره کل معرفی شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید