اخبار

پرداخت تسهیلات به 146طرح مشاغل خانگی در استان قم

پرداخت تسهیلات به 146طرح مشاغل خانگی در استان قم
در استان قم تا کنون 619طرح به مبلغ هشت میلیارد و صد و چهل و پنج میلیون تومان به بانکهای عامل معرفی شده که بانکها نیز به تعداد 146طرح به مبلغ دو میلیارد و سیصدو هفتاد میلیون تومان پرداخت داشته اند.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم مصطفی کاویانی  دریازدهمین نشست کارگروه اشتغال استان قم در تالار امام جواد(ع) استانداری با اشاره به وضعیت پرداخت تسهیلات طرح مشاغل خانگی در استان قم اظهار کرد: 619طرح به مبلغ هشت میلیارد و صد و چهل و پنج میلیون تومان به بانکهای عامل معرفی شده که بانکها نیز تا کنون به تعداد 146طرح به مبلغ دو میلیارد و سیصدو هفتاد میلیون تومان پرداخت داشته اند

وی افزود:متقاضیان را در استان قم برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی به ارزش هشت میلیارد و 145 میلیون تومان به دو بانک عامل رفاه کارگران و بانک تجارت معرفی کردیم، که تاکنون دو میلیارد و 370 میلیون تومان به متقاضیان طرح مشاغل خانگی تسهیلات پرداخت شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم افزود: مبلغ ابلاغی به بانک رفاه کارگران 4 میلیارد تومان بود که سه میلیارد تومان تاکنون تخصیص یافته و مبلغ ابلاغی به بانک تجارت نیز 12میلیارد تومان بود که تا کنون مبلغ چهار میلیارد و هشتصد میلیون تومان تخصیص یافته است. که تمام مبلغ تخصیصی به بانک رفاه و تجارت معرفی شده است.

وی در پایان تصریح کرد:در فعالیت های پشتیبان مشاغل خانگی افرادی که توانایی واگذاری بخشی از فعالیت خود را به دیگران دارند می توانند به ازای قرارداد با هر نفر 15 میلیون تومان قرض الحسنه تسهیلات مشاغل خانگی دریافت نمایند .سقف افرادیکه می توانند با آنها قرارداد ببندند 5نفر می باشد که به ازای هرنفر 15میلیون تومان  جمعا 75میلیون تومان می شود.

 

۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۴:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید