اخبار

در چهارمین شورای هماهنگی استان قم مطرح شد :کمیته رفاهی ـ اجتماعی در استان قم تشکیل می شود .

در چهارمین شورای هماهنگی استان قم مطرح شد :کمیته رفاهی ـ اجتماعی در استان قم تشکیل می شود .
چهارمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان قم با حضور مهندس کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم و مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : چهارمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان قم با حضور مهندس کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ، مدیران کل دستگاههای تابعه ، فرماندهان پایگاههای بسیج ، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری و فرماندهی حوزه 4 حضرت رسول(ص) عصر دیروز در محل سالن جلسات بیمارستان حضرت امام رضا(ع) مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قم برگزار گردید.

مهندس کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن تاکید بر وفاق و همدلی دستگاههای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اظهار داشت استفاده از ظرفیت بسیج برای پیشبرد اهداف مورد نظر وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و خدمت به جامعهء هدف یک فرصت بسیار ارزشمند است که باید آن را مغتنم شمرده و به نحو مطلوب از آن استفاده کنیم .

وی افزود : کمیته رفاهی ـ اجتماعی  برای بررسی وضعیت افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی در استان به ریاست استاندار محترم تشکیل می شود .

شایان ذکر است جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با هدف بررسی عملکرد و همپوشانی بین دستگاهها به صورت ماهیانه در استان قم برگزار می شود .

۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید