اخبار

برنامه ملاقات مردمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم

برنامه ملاقات مردمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم به همراه معاونین خود دربرنامه ملاقات مردمی در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قم حضوریافت و به درخواست های مردمی پاسخ داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان قم ،  مصطفی کاویانی مدیرکل، به همراه معاونین این هفته جلسه مردمی خود را مطابق با روال معمول روزهای دوشنبه هر هفته در محل دفتر مدیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان  قم با جمعی از شهروندان،کارگران، کارفرمایان و تعاونگران قمی برگزار کرد .

 مدیر کل استان در این دیدار مردمی به بررسی و درخواست های شهروندان در زمینه های اشتغال ، تعاون ، مشاغل سخت و زیان آور ، روابط کار و اتباع پرداخته و خواستار رضایت خاطر شهروندان استان  در این نشستها  شد و  برای رفع مشکل و ارائه کمک به مردم دستور مساعدت لازم و قانونی را صادر نموده و بر پیگیری امور مردم تاکید نمود.

وی با اشاره به ضرورت جلب رضایت مراجعین گفت : فردی که وارد اداره کل یا اداره شهرستان و یا هر جای دیگری که به این اداره کل ارتباط دارد می شود باید با آرامش خاطر و رضایت کامل از انجام کار و حسن برخورد همکاران خارج شود و همکاران نیز موظف به تکریم ارباب رجوع و تسریع در انجام کار مردم می باشند .

گفتنی است برنامه ملاقات مردمی و دیدار چهره به چهره با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان  قم و مسئولین روزهای دوشنبه  برگزار می گردد . متقاضیان جهت هماهنگی بیشتر با دفتر مدیر کل  به شماره تماس 36162165تماس حاصل فرمایند

۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید