اخبار

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : مردم استان قم بیشترین ارتباط را با تعاونی ها دارند

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : مردم استان قم بیشترین ارتباط را با تعاونی ها دارند
مصطفی کاویانی گفت بیش از نیمی از مردم قم در ارتباط مستقیم یا غیر مستقیم و تحت پوشش تعاونی ها و اداره کل کار و امور اجتماعی استان قم هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : نشست خبری صمیمانه مصطفی کاویانی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به همراه معاونین با خبرنگاران در سالن کنفرانس اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم برگزار شد.

در این نشست کاویانی ضمن اشاره به ارتباط بیش از 894000 هزار نفر از شهروندان قم با تعاونی ها به صورت مستقیم یا تحت قالب شرکت تعاونی سهام عدالت اظهار داشت: امروز تعاونی ها می توانند نقش اساسی در اقتصاد ایران بازی کنند.

 کاویانی استقبال مردم از تعاونی ها را در استان قم خوب و مطلوب توصیف کرد و افزود تعاون نیاز دیروز فراموش شده امروز است.

 مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی افزود حدود 2496 تعاونی داریم که از این میان حدود 43 درصد فعال و 34 درصد نیمه فعال هستند که امیدواریم با این تعاونی ها به سهم 25 درصدی در اقتصاد بررسیم.

 کاویانی به برنامه های هفته تعاون اشاره کرد و تصریح کرد: افتتاح پروژه مسکن، غبار روبی مزار شهدای مدافع حرم، دیدار با آیات عظام و ... از جمله فعالیت های اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی در هفته تعاون است.

 مدیر کل کار و امور اجتماعی استان افزود: اکثر تعاونی های ما خوب کار کردند و ارزانترین کار اقتصادی و ارزانترین منبع اشتغال را پدید آوردند.

خاطر نشان می شود در پایان این مراسم کاویانی به دغدغه ها و سئوالات خبرنگاران پاسخ داد و جهت تعامل هر چه بیشتر خواستار حضور همیشگی خبرنگاران در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم شد.

۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۶:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید