اخبار

عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد: باید با مفسدان اقتصادی برخورد جدی شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد: باید با مفسدان اقتصادی برخورد جدی شود.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بر لزوم برخورد جدی، قاطع و بدون تعارف با مفسدان اقتصادی در کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از تعاونی‌های برتر استان قم، از افرادی که در شرایط فعلی کشور از بازار نابسامان اقتصادی سوء استفاده می‌کنند به‌عنوان ستون پنجم دشمن نام برد و گفت: انتظار به حق ملت این است که دولت، مجلس و قوه قضاییه با عزمی راسخ در برخورد با افراد سودجود و به اصطلاح دانه درشت‌ها کوتاهی نکنند.

وی افزود: افرادی هستند که با دریافت ارز دولتی منافع شخصی خود را دنبال می کنند که جای تاسف دارد و باید با این فرد برخورد شده و راه تکرار چنین سودجویی‌هایی بسته شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به جنگ روانی دشمنان در فضای مجازی اشاره و تصریح کرد: دشمنان نظام که چشم دیدن پیشرفت و اتحاد ملت ایران را نداشته و ندارند، همواره با ایجاد جنگ روانی و بزرگ نمایی مشکلات و کاستی‌ها به‌دنبال خالی کردن دل مردم هستند و می‌خواهند با هر روشی مردم را مقابل مسئولان قرار داده و آنها را نسبت به نظام بدبین کنند.

امیرآبادی ادامه داد: ملت ایران همانطور که در دوران پرافتخار و فراموش نشدنی دفاع‌مقدس شرایط سختی را به جان خریده و جوانانشان را تقدیم انقلاب کردند و با اقتدار پای کشور و نظام ایستادند، اکنون نیز وجود مشکلات اقتصادی فعلی پای آرمان‌ها و ارزش‌های نظام و انقلاب می‌ایستند و اجازه کوچکترین دخالتی را به هیچ کشوری نمی‌دهند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، به شایعه‌ها و جوسازی دشمنان برای کمرنگ کردن و تضعیف رابطه ملت ایران با کشورهای دوست و همسایه همچون عراق اشاره کرد و گفت: ملت عراق در دوران تحریم سابق و دور زدن تحریم‌ها در کنار ملت ایران بود.

امیرآبادی افزود: اکنون نیز دشمنان با تمام شایعه‌سازی‌ها به‌دنبال این هستند که ایران و عراق با هم اختلاف پیدا کرده تا ایران در تحریم‌های جدید تنها باشد و راه دور زدن تحریم‌ها برای کشور سخت شود.

۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید