اخبار

رزمایش شیفت ایثار در شرکت پنگوئن پلاست استان قم برگزار شد

رزمایش شیفت ایثار در شرکت پنگوئن پلاست استان قم برگزار شد
با حضور امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی رزمایش شیفت ایثار با رمز لبیک یا حسین در شرکت پنگوئن پلاست استان قم و با هدف حمایت از کالای ایرانی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : به همت سازمان بسیج کارگری استان و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و همکاری شرکت پنگوئن پلاست و باهدف حمایت از کالای ایرانی و کارگر ایرانی و تولید ملی ، رزمایش شیفت ایثار با رمز لبیک یا حسین و با حضور امیرآبادی نماینده مردم و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام طیبی فرد فرمانده تیپ 83 رزمی تبلیغی  حضرت امام جعفر صادق علیه السلام ، سرهنگ حافظی جانشین سپاه علی بن ابیطالب علیه السلام استان قم ، سیجانی مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان ، کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ، شیری مسئول کانون کارگران ساختمانی و عضو خانه کارگر استان و سرهنگ فعله گری مسئول سازمان بسیج کارگری استان قم  در محل شرکت پنگوئن پلاست و با حضور بسیجیان پایگاه بسیج حضرت اباالفضل العباس علیه السلام از حوزهء مقاومت بسیج کارگری شهید برونسی شهرک صنعتی شکوهیه برگزار شد .

امیرآبادی فراهانی ، عضو هیئت رئیسه مجلس در این رزمایش با تاکید ضرورت حمایت همه جانبه از تولید ملی برای خنثی سازی نقشه های دشمنان گفت : دشمنان ما به دنبال به زانو درآوردن نظام مقدس جمهوری اسلامی است که با ایستادگی شما کارگران عزیز در سنگر تولید  موفق به اجرای نقشه های شوم خود نشده است .

امیرآبادی همچنین با بیان این که امروز در تامین ارزاق عمومی هیچ مشکلی در مملکت وجود ندارد  افزود : باید با جنگ روانی ترامپ مبارزه جدی داشته باشیم و نگاه ما باید به داخل کشور باشد و هدف ما خودکفایی در همهء زمینه ها باشد .

ایشان همچنین با تقدیر از برگزارکنندگان رزمایش شیف ایثار گفت : امروز مسئولین ما هم نیازمند شیفت ایثار هستند و باید بیش از پیش در خدمت رسانی و آسایش مردم  تلاش کنند .

همچنین در این رزمایش حجت الاسلام طیبی فرد فرماندهی تیپ 83 رزمی تبلیغی امام صادق علیه السلام ضمن گرامیداشت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و تأکید بر مطالعهء واقعهء عاشورا و درس گرفتن از دانشگاه عظیم کربلا  گفت : امروز مجاهدان امنیت اقتصادی ما کارگران هستند و با جلوگیری از اجرای نقشه های دشمنان و شکست اقتصادی ، همان کاری را انجام می دهند که رزمندگان غیور ما در دوران دفاع مقدس انجام می دادند .

ایشان در جمع شرکت کنندگان رزمایش با اشاره به ایثارگری مردم دلاور ایران در تمام صحنه های انقلاب اسلامی افزود : شیفت ایثار ، دیروز در خط مقدم جبهه و امروز در خط مقدم تولید است .

حقیقی مدیر شرکت پنگوئن پلاست هم در ابتدای مراسم بر ایستادگی و تلاش برای حفظ تولید و اشتغال و سربلندی ایران اسلامی تاکید کرد .

شایان ذکر است با اعلام رمز رزمایش شیفت ایثار (( لبیک یا حسین ع )) توسط دکتر امیر آبادی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ،شرکت کنندگان در شیفت کاری خود حاضر شده و مسئولین از خطوط تولید بازدید میدانی به عمل آوردند .

۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید