اخبار

برگزاری مراسم تجلیل تشکل های کارگری از فرماندهان سپاه علی بن ابیطالب (ع)درقم

برگزاری مراسم تجلیل تشکل های کارگری از فرماندهان سپاه علی بن ابیطالب (ع)درقم
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد؛ رمز شکوفایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اخلاص ولایتمداری ارزش گرایی و و اصلی ترین آن را روحیه جهادی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم  ؛مراسم تجلیل تشکل های کارگری از فرماندهان سپاه امام علی بن ابیطالب علیه السلام به مناسبت جواب دندان شکن سپاه به حمله تروریستی اهواز با حضور حجت الاسلام ذوالنوری نماینده مجلس شورای اسلامی ، مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ، سردار احمدی فرمانده سپاه علی بن ابیطالب علیه السلام استان قم ، سرهنگ احمدوند معاون اجرایی سپاه علی بن ابیطالب ع ، سرهنگ فعله گری فرمانده بسیج کارگری استان ، سرگرد حسن پور فرمانده بسیج کارمندی استان ، اکبر شوکت عضو هیئت امنای تامین اجتماعی کشور ،  عباس شیری مسئول کانون انجمن های صنفی کارگران و استادکاران ساختمانی استان و جمعی از کارگران و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر برگزار شد .

 

در این مراسم که به همت پایگاه بسیج کارگری شهید مصطفی لو برگزار شد، تشکل های کارگری و صنفی به نیابت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از فرماندهان سپاه امام علی بن ابیطالب ع استان قم تجلیل کردند.

 

حجت‌الاسلام ذوالنور ضمن تبریک هفته ناجا و تقدیر از تشکل‌های کارگری جهت برپایی این مراسم ارزشمند از تلاش های مفید سپاه و بسیج تقدیر کرد و سپاه را برگرفته از دل مردم و همزاد انقلاب دانست وافزود:ماموریت سپاه نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای ارزشمند آن در تمام عرصه های فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی ، اقتصادی ، امنیتی است .

 

حجت الاسلام ذوالنوری همچنین رمز شکوفایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اخلاص ولایتمداری ارزش گرایی و و اصلی ترین آن را روحیه جهادی دانست و بیان کرد:اگر در حوزه‌های اقتصادی نیز روحیه جهادی فرهنگی سپاه ورود پیدا می‌کرد مانند صنایع موشکی شاهد تحول چشمگیر و عظیمی می بودیم.

وی همچنین با اشاره به صحبت مقام معظم رهبری در مورد اینکه دوران بزن دررو تمام شده است تصریح کرد:دستاوردهای نظامی و موشکی کشور بدور از تاثیر و توجه به تحریم های دشمن علیه ما دچار تحولی عظیم بوده است و همچنین افزود ضعف مدیریت را نبایستی گردن تحریم ها انداخت.

ذوالنور همچنان در پایان تفکر بسیجی را آب حیات بخش دانست و از تشکل های کارگری که بیشترین استقبال از روحیه جهادی را داشتند تقدیر و تشکر کرد و آنها را در دوران دفاع مقدس نیز بسیار موثر خواند و افزود کارگران از کمترین توان و بضاعت بیشتر این حماسه ها را خلق کردند.

۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید