اخبار

امحاء 1700 کیلوگرم انواع مواد مخدر غیر قابل استحصال در استان قم

امحاء 1700 کیلوگرم انواع مواد مخدر غیر قابل استحصال در استان قم
1700 کیلوگرم انواع مواد مخدر غیر قابل استحصال طی مراسمی با حضور استاندار قم ، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی و سایر مسئولین استان و فرماندهان نظامی و انتظامی استان قم امحاء شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : 1700 کیلوگرم انواع مواد مخدر غیر قابل استحصال بمناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور صادقی استاندار ، مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ، سردار آقاخانی فرمانده انتظامی استان  و سایر مسئولین و فرماندهان استان قم  امحاء شد .

 

سید مهدی صادقی استاندار قم در حاشیه این مراسم طی سخنانی با اشاره به عملکرد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم در پیشگیری از معظل مواد مخدر، اظهار کرد: در این راستا اقدامات خوبی برای توانمندسازی گروه های سنی در معرض آسیب خصوصا نوجوانان و جوانان صورت گرفته است.

 

استاندار قم اضافه کرد: آگاه سازی جوانان از آثار و تبعات اعتیاد نقش موثری در کاهش تمایل به سمت مصرف مواد مخدر دارد.

 

صادقی با اشاره به اهتمام مسئولان در امر مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: در مبارزه با مواد مخدر، در یک محور با توزیع کنندگان مواد مخدر در استان برخورد می شود و در محور دیگر به دلیل موقعیت جغرافیایی استان، بحث ترانزیت مواد مخدر در محدوده مطرح است که موفقیت های بزرگی در زمینه مقابله با ترانزیت مواد مخدر قم داشته ایم.

 

وی افزایش کشفیات مواد مخدر در استان قم را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد: این کشفیات به معنای افزایش مصرف این مواد در استان نیست، بلکه بواسطه تعهد مسئولین استان با محوریت نیروی انتظامی در مقابله و پیشگیری صورت می گیرد.

۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۷:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید