اخبار

برگزاری هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استان قم

برگزاری هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استان قم
هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استان قم با حضور تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور ، امیرآبادی فراهانی نماینده مجلس و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ، کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و مدیران دستگاههای عضو شورای هماهنگی استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم :  هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان قم با حضور جمشید تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور  ، احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مجلس و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ، مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و مدیران دستگاههای وزارت تعاون کار و رفاه جتماعی در استان ، در محل سالن جلسات اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد .

 در این جلسه ، امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت تکریم بازنشستگان و لزوم حفظ احترام این قشر فهیم گفت : امروز باید برای بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان به صورت اساسی برنامه ریزی شود و ما از برنامه هایی که در این خصوص ارائه شوند به طور جدی حمایت می کنیم .

امیرآبادی با  ویژه شمردن استان قم به عنوان آبروی انقلاب  افزود : بازنشستگان باید نتیجه عملکرد مدیران را در بخشهای اقتصادی احساس کنند و ما برای ایجاد امکانات رفاهی برای بازنشستگان در استان قم مانند ساخت هتل ، پارک مخصوص بازنشستگان ، استخر و مراکز خدمات رسانی ویژه بازنشستگان آمادگی هرگونه همکاری را داریم  .

نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین ضمن تأکید بر حرکت به سمت خودکفایی و نگاه به داخل کشور به عنوان راه حل مشکلات موجود گفت : صنایع ما باید به سمتی بروند که در مقابل تهاجم های آمریکا بایستند .

 در ادامه جمشید تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور نیز ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله علی ربیعی وزیر اسبق تعاون کار و رفاه اجتماعی  و همچنین تشکر از زحمات مدیران استان قم و به ویژه نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی در راستای حرکت های ایشان به منظور همسان سازی حقوق بازنشستگان کشور  گفت : ما باید بلندگوی بازنشستگان باشیم و هدفی جز حل مشکلات آنها نداشته باشیم .

وی همچنین افزود : در بخش گردشگری بازنشستگان و اعزام این عزیزان به سفرهای زیارتی و سیاحتی کارهای خوبی انجام شده است که کافی نیست و باید بیش از پیش گسترش یابد .

تقی زاده با اشاره به سطح خدمات به بازنشستگان در جامعه گفت : برنامه ریزیهای خوبی در بخشهای بیمه تکمیلی ، درمان و ارائه خدمات به خانواده های بازنشستگان انجام شده است که به لطف الهی قسمتی از آنها هم در حال انجام است و ما تمام توان خود را در به انجام رساندن تمام این برنامه ها به کار خواهیم بست

۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۷:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید