اخبار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : مردم در خصوص سبد کالا مراقب افراد سودجو باشند .

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : مردم در خصوص سبد کالا مراقب افراد سودجو باشند .
مصطفی کاویانی : برای کسب اطلاعات سبد کالا نیاز به مراجعه و ارسال کدملی نیست و اطلاع رسانی از طریق وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و به صورت تدریجی انجام خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم صبح امروز در گفتگو با رادیو قم با اشاره به عدم لزوم ارسال کد ملی افراد برای کسب اطلاعات در خصوص سبد کالا گفت : با توجه به متمرکز بودن اطلاع رسانی از طریق وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، هیچ نیازی به مراجعه حضوری افراد یا ارسال کدملی و دیگر مشخصات نیست .

کاویانی ضمن تاکید بر این مطلب که تا دو هفته آینده گروههای مختلف توسط وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اطلاع رسانی خواهند شد افزود : اگر بعد از دو هفته افرادی که کم درآمد باشند، مشمول این طرح نشده بودند می توانند با مراجعه به سایتهای سازمان بهزیستی و کمیته امداد حضرت امام خمینی ره نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

وی خاطرنشان کرد : ضوابط دریافت سبد کالا برای افراد کم درآمد نیز بعداً از طریق این وزارت اعلام خواهد شد .

کاویانی همچنین گفت : مردم عزیز برای ثبت نام یا کسب اطلاعات به هیچ سامانه ای کدملی یا شماره کارت یا رمز دوم ارسال نکنند و مراقب افراد سودجو باشند . اطلاع رسانی به صورت تدریجی و از طریق وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی انجام میشود .

کاویانی در پایان تصریح کرد : سهمیه بندی خانوار مشمول طرح حمایت غذایی آبان 1397 به این شکل است که خانوارهای یک نفره مبلغ 100 هزارتومان ، 2 نفره 150 هزارتومان و 3 نفره 200 هزار تومان ، 4 نفره 250 هزارتومان و 5 نفره و بالاتر 300 هزارتومان دریافت خواهند کرد .

یادآور میشود سبد کالای مددجویان کمیته امداد امام خمینی ره و سازمان بهزیستی و همچنین صندوق بازنشستگی کشوری و لشگری در حال توزیع می باشد که این افراد جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به سازمان حمایتی خود مراجعه نمایند.

۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید