اخبار

سرپرست استانداری قم : تثبیت اشتغال و رونق کسب و کار از سیاست های اولویت دار دولت است

سرپرست استانداری قم : تثبیت اشتغال و رونق کسب و کار از سیاست های اولویت دار دولت است
سرپرست استانداری قم، در نشست صمیمی با تشکل های کارگری بر همراهی حاکمیت با کارگران تأکید و اظهار کرد: تثبیت اشتغال و رونق کسب و کار از سیاست های اولویت دار دولت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : تشکلات کارگری استان به همراه مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مدیران استان با سید محمد رضا هاشمی سرپرست استانداری قم دیدار و گفتگو کردند.

سید محمد رضا هاشمی در این نشست صمیمی ، با اشاره به اهمیت معیشت کارگران، اظهار کرد: کارگران باید از مسئولین مطالبه گری کنند و پیگیر خواسته های بحق خود باشند و در صورتی که پیشنهادی برای بهبود وضعیت کاری خود دارند، ارائه دهند تا در تصمیم گیری های کلان اعمال شود.

 

سرپرست استانداری قم با اشاره به سیاست دولت در تثبیت اشتغال، مصوبات کمیسیون های کارگری در سطح استان را مورد توجه قرار داد و افزود: لازم است تا نمایندگان بخش کارگری در این جلسات حضور داشته و در تصمیم گیری ها اظهار نظر کنند.

 

هاشمی مسئولین را خادمین مردم دانست و ادامه داد: مردم سرمایه های انقلاب هستند و مدیران موظفند برای جلب رضایت شهروندان تلاش کنند و در این راه با تفسیر قانون به نفع مردم می توانند گام های مؤثری در رفع موانع پیش روی بردارند.

همچنین در این دیدار مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ، ضمن ارائه گزارش وضعیت تشکلات کارگری استان گفت : مجموعهء تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم با تمام توان برای تثبیت اشتغال موجود تلاش نموده و همکاری تشکلات کارگری در این زمینه را ضروری دانست .

 لازم به ذکر است استان قم دارای 185 تشکل کارگری و کارفرمایی است.

۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۸:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید