اخبار

پیام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت یوم الله 9 دی

پیام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت یوم الله 9 دی
مصطفی کاویانی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت فرا رسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت طی بیانیه ای این روز را گرامی داشت.

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس بی پایان خداوند یکتا را که در سایه سار حکومت اسلامی، «ولایت فقیه» این یادگار تاریخی و گرانقدر روح خدا را زمینه ساز انسجام، اتحاد، استقامت، پیشرفت و سرافرازی ملت شریف ایران قرار دارد.


حماسه نهم دی ماه ۸۸ و حضور پُرشور و حماسی مردم انقلابی، قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی عظیم آن روز، اوج بصیرت و آگاهی مردم ولایتمدار کشور در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) محسوب می شود.


اکنون با گذشت ۹ سال  ، نظام جمهوری اسلامی ایران در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی در پرتو رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب ، وحدت و بصیرت انقلابی مردم دارای ثبات و آرامش بی نظیر در داخل و عزت و اقتدار در منطقه و جهان اسلام است.


ملت رشید ایران و خصوصا مردم ولایتمدار و بصیر استان قم با حضور خود اعلام میداردکه همواره در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، اعتلا و پیشرفت کشور تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) تا پای جان ایستاده و از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.

مصطفی کاویانی

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم

 نهم دی ماه ۱۳۹۷

۹ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید