اخبار

برگزاری همایش یک روزه آشنایی با خانه های بهداشت کارگری استان قم

برگزاری همایش یک روزه آشنایی با خانه های بهداشت کارگری استان قم
به همت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم و با همکاری معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی و اداره کل بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، همایش یک روزه آشنایی با خانه بهداشت کارگری و با حضور جمعی از بهداشتیاران کار استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : در این همایش مصطفی کاویانی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم با تاکید بر اهمیت فرآیند سلامتی کارگاهها گفت : ایجاد رفتارهای بهداشتی در کارگاهها و وجود ارتباط بین کارگران و بهداشتیاران کار باعث گسترش سلامت در کارگاهها خواهد شد .
کاویانی همچنین در ادامه به کمک ngo ها و موسسات مردم نهاد به دولت اشاره کرد و افزود : با توجه به تجارب گذشته حضور مردم و مشارکت آنها در طرح های مختلف مثل طرح ملی واکسیناسیون فلج اطفال  ،حضور مردم بهترین راهکار در جهت همکاری بیش از پیش مردم و دولت به منظور ارائه خدمات بیشتر به جامعهء کار و تلاش است .
وی افزود :  شعار ما کار ایمن است و برای داشتن کار ایمن باید به جوانب دیگر هم توجه داشته باشیم و علاوه بر ایمنی وسایل و دستگاههای کارگاهها ، وضعیت بهداشتی کارگاهها و سلامتی کارگران نیز باید مورد توجه باشد .

۱۴ دی ۱۳۹۷ ۲۰:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید