اخبار

نمایشگاه شکوه چهل ساله در استان قم افتتاح شد

نمایشگاه شکوه چهل ساله در استان قم افتتاح شد
طی مراسمی با حضور آیت اله سعیدی تولیت آستانه مقدس حضرت معصومه (س) و دکتر بهرام سرمست استاندار قم و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی استان نمایشگاه شکوه چهل ساله بمناسبت دهه مبارک فجر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم  طی مراسمی نمایشگاه شکوه چهل ساله به منظور نمایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب با حضور دستگاههای اجرایی استان در محل مصلای قدس شهرستان قم افتتاح شد.  

دکتر بهرام سرمست استاندار قم در این مراسم طی سخنانی با اشاره به قرار گرفتن در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت:‌ به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، چهل سالگی نشانه پیری انقلاب نیست، بلکه نمایانگر شکوفایی آن است.

وی با بیان اینکه رمز بقای انقلاب اسلامی پشتیبانی مردم از بدو آغاز نهضت بوده است افزود: امروز قدرت های بزرگ چشم دوخته اند که ببینید ملت ایران پس از گذشت چهار دهه چه برخوردی با انقلاب خودشان دارند.

استاندار قم بیان داشت:‌ ایام دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای نمایش حضور مردم و ناامید کردن دشمنان این نظام می باشد.
سرمست با اشاره به فرازونشیب های انقلاب اسلامی طی چهار دهه ی گذشته ادامه داد: ملت ما در عرصه های مختلف حماسه آفرینی کردند و در برابر انواع خطرها مقاومت نمودند.
وی شعار این نمایشگاه تحت عنوان "افتخار به گذشته و امید به آینده" را مورد توجه قرار داد و گفت: بیان دستاوردهای نظام ضمن ایجاد غرور نسبت به گذشته، مردم را نسبت به آینده امیدوار می کند .

شایان ذکر است اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم نیز در این نمایشگاه با حضور مدیران و کارشناسان و همچنین مراکز مشاوره کسب و کار و کاریابی ها و نیز استقرار بعضی از تعاونی ها و کارآفرینان حوزه های مختلف آماده ارائه خدمات مشاوره ای به عموم مردم شریف استان قم می باشد .

یادآور می شود این نمایشگاه تا روز پنج شنبه 18 بهمن ماه در دونوبت صبح(9تا12) و عصر(16تا21) آماده بازدید علاقمندان است.  

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۸:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید