اخبار

پیام استاندار قم به مناسبت هفته بزرگداشت مقام کارگر

پیام استاندار قم به مناسبت هفته بزرگداشت مقام کارگر
دکتر بهرام سرمست با صدور پیامی هفته کارگر را به جامعه کار و تلاش و تولید استان قم تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : دکتر بهرام سرمست استاندار قم با صدور پیامی هفته کارگر را به جامعه کار و تلاش و تولید استان قم تبریک گفت .

متن پیام به این شرح است :

«بسمه تعالی»

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام "رونق تولید " نامگذاری شده است ، کارگران عزیز و گرانقدر به عنوان قشری متعهد و زحمتکش در تحقق این شعار نقش بی بدیل دارند.

قشر شریف و شرافتمند کارگر در طول حیات چهل ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی و به عنوان عضو مؤثر و نیروی محرکه چرخه اقتصاد کشور، حضوری بانشاط و شورآفرین در سنگر کار و تولید داشته است و امروز تبلور هنر کارگران ایرانی برخاسته از توان و چرخش بازوان این طبقه متعهد و تلاشگر در عرصه جهانی نمایان گشته و کارگران با همت بلند، روحیه سازندگی و شور و امید خود، چرخهای پیشرفت و خودکفایی اقتصادی و صنعتی را به حرکت درآورده و ایران اسلامی را به قله های شکوه و عزت جهانی رسانده اند. جامعه فهیم کارگری در تداوم این راه پرافتخار و در سالی که از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان رونق تولید نامگذاری شده است می کوشد تا مصمم تر از گذشته، نقش کلیدی خود را در راه توسعه و سازندگی کشور به خوبی ایفا نماید.

اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تمامی مجاهدان عرصه تلاش و سازندگی، هفته کارگر را به همه کارگران پرتلاش و عزیز که در عرصه های مختلف کار و تولید خوش درخشیده اند، تبریک عرض نموده و سلامتی و بهروزی ایشان را در این عرصه مقدس از درگاه خداوند منان مسألت دارم.

 

پیام استاندار قم به مناسبت هفته بزرگداشت مقام کارگر

۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۱:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید