اخبار

دکتر امیر آبادی نماینده مردم قم: مجلس در کنار وزیران دولت برای پشت سر گذاشتن مشکلات اقتصادی

دکتر امیر آبادی نماینده مردم قم: مجلس در کنار وزیران دولت برای پشت سر گذاشتن مشکلات اقتصادی
امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در همایش تجلیل از کارگران و نخبگان جامعه کار و رتلاش و تولید استان گفت: مجلس در کنار وزیران دولت است تا با اقدامات لازم، مشکلات اقتصادی را پشت سر بگذاریم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : دکتر احمد امیرآبادی فراهانی در همایش بزرگ تجلیل از کارگران و نخبگان جامعه کار و تلاش و تولید استان قم در سالن همایش‌های شهرداری عنوان کرد: کارگران یکی از قشرهای شریف در کشور هستند که با همه مشکلات معیشتی، همچنان در صحنه‌های کار و تلاش حاضر هستند.

وی اظهار کرد: همه ما وظیفه داریم اهتمام ویژه‌ای نسبت به حقوق کارگران داشته باشیم و از آن‌ها حمایت کرده و مشکلات معیشتی شان را رفع کنیم. این قشر تلاش گر و صبور با همه ناملایماتی‌ها و با وجود اینکه در زندگی‌شان، قسط و قرض دارند اما با کارفرمایان مدارا می‌کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، افزود: مجلس در کنار وزیران دولت است تا با اقدامات لازم، مشکلات اقتصادی را پشت سر بگذاریم و به ثبات خوبی در حوزه اقتصاد و معیشت مردم دست یابیم.

وی عنوان کرد: اگر مسئولان توجه ویژه‌ای به تدابیر و رهنمون‌های رهبری داشته باشند، بسیاری از مسائل و مشکلات رفع می‌شود. با صبر و صبوری و تدبیر، توطئه‌های اقتصادی دشمن نیز به خودش باز می‌گردد و این ملت مانند همیشه سرفراز و پیروز است. کارگران به عنوان سربازان خط مقدم این جنگ اقتصادی نقش موثری در این پیروزی بی بدیل ایفا خواهند کرد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ما مسئولین نیز مکلف هستیم با تلاش شبانه روزی گره ای از مشکلات کارگران را بگشائیم که دردهای کارگران را به حداقل برسانیم.

وی عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی در اصول قانون اساسی محدودیت‌هایی وجود دارد و نمی‌توانیم برخی قوانین را تصویب کنیم. گاهی اتفاق افتاده ‌است که اقداماتی را انجام دادیم اما توسط شورای نگهبان برگشت خورده‌است، ما در حد توان تلاش می‌کنیم مشکلات را پشت سر بگذاریم.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۰:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید