اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

پیام تبریک مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
مهندس مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : مهندس مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت        صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه خدا جویی وخودسازی، ماه رحمت و مغفرت، ماه انس با قرآن و ماه توبه و تهذیب نفس به پایان رسید.

خدای سبحان را شاکرم که یک بار دیگر توفیق یک ماه بندگی و بهره مندی از سفره پر برکت ضیافت الهی و شبهای پر فضیلت قدر را به ما عطا کرد و اکنون با دلهایی سرشار از عشق و محبت و با آرزوی اینکه طاعات و عباداتمان مقبول درگاه حضرت حق قرار گرفته باشد به پیشواز عید سعید فطر می رویم.

و اینک با استشمام عطر دل انگیز ایمان و در آستانه عید فرخنده رمضان با امید به اینکه توانسته باشیم خانه دل را از همه زشتی ها،  پلیدی ها  و هر آنچه که رنگ و بوی دنیایی دارد پاکیزه و روح و جانمان را در چشمه زلال فیض الهی صیغل داده باشیم و با توسل و تقرب به ساحت ربوبی توشه ای از تقوا برگرفته باشیم.

افتخار دارم فرارسیدن عید سعید فطر هنگامه بارش رحمت الهی بر دلهای بندگان مخلص و پرهیزکار را به مردم شریف و ولایتمدار استان قم و همچنین جامعه ارزشمند کار و تلاش و تعاون تبریک عرض نمایم.

امیدوارم در سایه مهر و عطوفت پروردگار متعال و تحت توجهات خاصه حضرت بقیه الله الأعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف و رهبری حکیمانه حضرت امام خامنه ای مدظله العالی سلامت و سعادتمند باشید.

مصطفی کاویانی

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم

۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ۰۰:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید