اخبار

پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت روز خبرنگار
مصطفی کاویانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم طی پیامی روز خبرنگار را به جامعه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : مصطفی کاویانی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم، با صدور پیامی فرارسیدن 17 مرداد سالروز شهادت مظلومانه خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را به جامعه تلاشگران عرصه خبر و رسانه تبریک گفت.

مهندس کاویانی در این پیام ضمن تبریک روز خبرنگار بیان داشت: بی گمان، قلم یکی ازنعمت های بی بدیل الهی است که کردگارعلیم وحکیم، موهبت برخورداری از آن را از پگاه ازل در سرنوشت آدمی رقم زده است. خبرنگاران متعهد و بشردوست که رسالت خود را در قبال اجتماع انسانی و فرهنگ متعالی آن شناخته اند، با بهره مندی هنرمندانه از زبان، خواست ها و آرمان های انسان ها را بیان می کنند. روزخبرنگار، روزی است که شکوفایی و درخشش قلم درپرتو جانبازی خبرنگار ایرانی نمود پیدا می کند تا با درایت خویش، بار دیگر شکوفه های به بار نشسته آزادی را درجهان بارور کند. این روز، یادآورحماسه آفرینی های آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود بر برگه های اعلام نوشتند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم در ادامه افزود:  با توجه به اینکه امروزدر عصر اطلاعات و فن آوری زندگی می کنیم، قطعا نقش خبرنگار مهم، حیاتی و غیر قابل انکار می باشد. در دنیای کنونی با وجود فن آوری های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دست یابی سریع و در دسترس بودن اطلاعات و منابع مختلف، کسب اطلاعات صحیح و قابل اطمینان، تنها از راه زحمات خبرنگاران می باشد.

وی همچنین با گرامیداشت یاد و نام شهید محمود صارمی و شهدای خبرنگار که در راه انجام وظیفه بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح داده و با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده اند، افزود: به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند. جامعه تعاون، کار ورفاه اجتماعی فرصت را مغتنم می شمارد و این روز شکوهمند، روز حق جویی و حق گویی و روز پاسداشت قلم را به همه  خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه، قلم و آزادگان عرصه اطلاع رسانی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماید.

۱۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید