اخبار

بازدید مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم از تعاونی مصرف کوثر

بازدید مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم از تعاونی مصرف کوثر
در هفته تعاون مهندس کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به همراه جمعی از مدیران و روسای اداری و ستادی از تعاونی مصرف کوثر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : همزمان با  هفته تعاون مهندس مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به همراه جمعی از مدیران و روسای اداری و ستادی از تعاونی مصرف کوثر بازدید کردند.

در این بازدید مهندس کاویانی ضمن گرامیداشت هفته تعاون با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام  و با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در این تعاونی گفت : بنا به فرموده رهبری معظم انقلاب اسلامی تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی جامعه توسعه و ترویج فرهنگ تعاون است.

وی افزود : امروز تعاونی ها نقش بسیار مهمی را در خدمت رسانی به جامعه ایفا می کنند که قابل انکار نیست.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد : همانطور که به لطف الهی توانسته ایم بخش عمده ای از مشکلات بخش تعاون در حوزه مسکن را به کمک نمایندگان محترم مردم و مدیران محترم دستگاههای اجرایی و نظارتی و قضایی استان مرتفع کنیم ، برای حل مشکلات سایر بخشها نیز بر اساس برنامه ریزی و زمانبندی عمل می کنیم .

همچنین در این دیدار مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این تعاونی به بیان گزارش عملکرد این تعاونی و برخی مشکلات موجود پرداخته و خواستار حمایت بیشتر دولت از بخش تعاون شدند.

۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید