اخبار

حضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در راهپیمایی باشکوه یوم الله ۱۳ آبان قم

حضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در راهپیمایی باشکوه یوم الله ۱۳ آبان قم
راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان، روز دوشنبه همزمان با سراسر کشور و با محوریت شعار "استکبار ستیزی مقاومت اسلامی ، سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا"، با مشارکت گسترده اقشار مختلف اعم از علما، روحانیان، مسئولان، جامعه کار و تعاون و تلاش و تولید، کارمندان و دانش آموزان دراستان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم همزمان و همراه  با ملت غیور ایران ، اقشار مختلف اجتماعی شهر مقدس قم بویژه دانش آموزان یوم الله ۱۳ آبان خود را به میدان روح الله و مجاورت بیت تاریخی حضرت امام خمینی (ره) رسانده و اجتماع شکوهمندی را شکل دادند.

مهندس مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم نیز به همراه جمعی از مدیران و روسای ستادی و اجرایی و کارشناسان اداره کل در مراسم حماسی یوم الله 13 آبان حضور یافته و همراه با موج خروشان ملت قهرمان و شهید پرور شهر مقدس قم از استکبار جهانی و ایادی آن ابراز انزجار کردند.

راهپیمایان با در دست داشتن تمثال‌های مبارک امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی و پلاکاردهایی که مطالبی با مضمون مبارزه با استکبار برآن نقش بسته بود، با فریادهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس و مرگ بر آل سعود در صفوفی منسجم و متحد مسیر خیابان معلم، میدان شهدا و خیابان ارم را تا حرم مطهر حضرت معصومه(س) را پیمودند.

مردم شهید پرور و استکبار ستیز قم با آتش زدن پرچم های آمریکا و رژیم صهیونیستی با ندای لبیک یا خامنه ای، لا اله الا الله، الله اکبر، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، ملت عاشورایی ذلت نمی پذیرد و حمل پلاکاردهایی با مضمون هیهات من الذله و و آمریکا ننگ به نیرنگ تو، بار دیگر تنفر خود از توطئه های آمریکای جنایتکار و مزدوران منطقه ای استکبار را نشان دادند.

" فریاد هر آزاده نبرد با استکبار باید به پیش دشمن هوشیار بود و بیدار"، " آزادگان عالم دشمن استکبارند همیشه در مسیرعزت و افتخارند"، "نابودی اسرائیل اکنون شده فراهم رژیم مستکبران فروبپاشد از هم"، " آمریکا دشمن ایران بُود روز نبرد با او ۱۳ آبان بُود" بخشی از شعارهای راهپیمایان قمی در ۱۳ آبان بود.

جوانان پرشور و انقلابی شهر کریمه اهل بیت در این راهپیمایی پیمان بستند تا عزم راسخ خود را بیش از گذشته در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب برای دستیابی به آرمان‌های رفیع انقلاب و حمایت از ملت‌های مظلوم جهان و مبارزه با مستکبران و دفاع از مظلومان و ستمدیدگان جزم کنند.

مردم با حمل پلاکاردها و دست نوشته‌هایی با مضامین مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل با تاکید برسازش ناپذیری خود با استکبار و ایادی پلیدش بار دیگر با آرمانهای شهیدان تجدید عهد نمودند.

یاد آور می شود که ۱۳ آبان سالروز تبعید امام خمینی (ره)، بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران از ایران به ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار دانش آموزان توسط رژیم پهلوی در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸ به‌عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز نام‌گذاری شده‌است.

۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید