اخبار

برگزاری اولین جلسه کمیسیون " ITو هوشمند سازی کارآفرینی" در استان قم

برگزاری اولین جلسه کمیسیون "  ITو هوشمند سازی کارآفرینی"  در استان قم
اولین جلسه کمیسیون " ITو هوشمند سازی کارآفرینی" با حضور کارآفرینان برتر و سایر فعالان حوزه آی تی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : اولین جلسه کمیسیون "  ITو هوشمند سازی کارآفرینی"  با حضور کارآفرینان برتر و سایر فعالان حوزه آی تی با حضور  هیئت مدیره کانون کارآفرینی آقایان صادقی و ذاکری و همچنین رییس نظام صنفی رایانه ای استان قم برگزار شد.

در این جلسه ضمن مشخص شدن اهداف اصلی کمیسیون ، فرهنگسازی برای تبیین جایگاه واقعی و نقش راهبردی و زیرساختی آی تی در میان کارآفرینان تمامی رسته ها ، وشبکه سازی میان کارآفرینان بخشهایی مختلف با فعالین حوزه آی تی به منظور هم افزایی و سودآوری بیشتر برای هر دو طرف،به عنوان دو هدف دیگر کمیسیون تعریف شدند.

همچنین برنامه های عملیاتی برای رسیدن به این اهداف پیشنهاد شد که شامل برگزاری رویداد های مختلف ،  دورهمی های تخصصی ، دورهمی کارآفرینان ، نمایشگاه b2b، تور صنعتی و کارآفرینی و ... از پیشنهاد ات مطرح شده می باشد.

در انتها اعضای هیئت مدیره و همچنین ریاست محترم نظام صنفی رایانه استان قم بر نقش موثر کارآفرینان از یک طرف و همچنین نقش موثر اعضای نظام صنفی رایانه ازطرف دیگر بر پر رونق نمودن کسب و کارها و اقتصاد استان، و لزوم تعامل موثر بین این دو تاکید و اعلام آمادگی کردند. 

۳ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید