اخبار

برگزاری مراسم امتنان از کارگران ،گروههای کار و واحدهای نمونه استان قم

برگزاری مراسم امتنان از کارگران ،گروههای کار و واحدهای نمونه استان قم
به همت کارگروه کارگری ، کارفرمایی و تعاونگران ستاد دهه فجر و شورای هماهنگی مدیران دستگاههای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان مراسم امتنان از کارگران ، گروههای کار و واحدهای نمونه استان قم با حضور مسئولین استان و جمع کثیری از خانواده بزرگ جامعه کارو تلاش و تولید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم سه شنبه شب  مراسم امتنان از کارگران ، گروههای کار و واحدهای نمونه استان قم به همت کارگروه کارگری ، کارفرمایی و تعاونگران ستاد دهه فجر و شورای هماهنگی مدیران دستگاههای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان با حضور مسئولین استان و جمع کثیری از خانواده بزرگ جامعه کارو تلاش و تولید برگزار شد.

مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم در این برنامه ضمن خیرمقدم به مسئولین و بیان گزارشی از روند انتخاب کارگران ، گروههای کار و رواحدهای نمونه استان گفت : این مراسم با تلاش کلیه عزیزان کارگروه کارگروه کارگری ، کارفرمایی و تعاونگران ستاد دهه فجر و شورای هماهنگی مدیران دستگاههای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان و همکاران اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شده و هدف از این مراسم افزایش روحیه نشاط و ایجاد انگیزه در جامعه کار و تلاش و تعاون است.

وی افزود : ما خود را مدیون شهدا می دانیم و این آرامشی که امروز در پناه آن زندگی می کنیم دستاورد خون شهیدان است.

همچنین در این مراسم سردار گنجعلی پور فرمانده عملیاتی مردم پایه سپاه علی بن ابیطالب علیه السلام استان قم با بیان رشادتها و شجاعتهای شهید بزرگوار سردار سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی گفت : آسایش امروز ما مدیون جانفشانی و ایثارگری شهداست و ما باید قدردان خون های پاک این عزیزان باشیم.

دکتر گروسی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم نیز ضمن تأکید بر لزوم تجلیل از شأن و منزلت مقام کارگر گفت : کارگران از ابتدای انقلاب تاکنون شهدای زیادی را در خدا داده اند و از این رو در تمام عرصه های مختلف انقلاب حضور فعال داشته و دارند و این وظیفه ماست که برای برطرف کردن نیازهای این قشر فهیم و تلاشگر همت جدی داشته باشیم.

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون کارو رفاه اجتماعی نیز با اشاره به حادثه جانسوز شهادت سردار سلیمانی گفت: خون این شهید بزرگوار در رگهای ملت ایران جاریست و دنیا رشادت های این سردار عزیز را فراموش نخواهد کرد.

وی ضمن اشاره به برخی از برنامه های در دست اقدام وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد : با توجه به فضای معنوی استان قم به خاطر وجود حرم مطهر کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و مسجد مقدس جمکران و نیز فضای آکنده از عشق به قرآن و عترت ، به زودی این استان میزبان مسابقات قرآن کارگران کشور خواهد بود.

 آقایان شیری و حاج ابراهیمی به نمایندگی از کارگران و تعاونگران نیز با طرح برخی برنامه های در دست اقدام تشکلات کارگری و تعاونگران به منظور ایجاد رفاه برای این قشر خدوم  ، مطالبات و خواسته های تشکلات کارگری ، کارفرمایی و تعاونگران را بیان نمودند.

در پایان این مراسم از 22 نفر از کارگران ، گروههای کار و واحدهای نمونه استان قم با اهداء لوح تقدیر و جوایز نقدی تجلیل شد.

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۷:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید