اخبار

بازدید سرزده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم از ادارات تابعه استان

بازدید سرزده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم از ادارات تابعه استان
مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به همراه تعدادی از مدیریتها و روسای ادارات ستادی و با هدف کنترل و ارزیابی عملکرد کارکنان و اطلاع از مسائل و مشکلات احتمالی، صبح امروز به صورت سرزده از ادارات بیمه بیکاری و مدیریت شهرستان قم بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ،  مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم با هدف کنترل و ارزیابی عملکرد کارکنان و اطلاع از مسائل و مشکلات احتمالی،  صبح امروز به همراه تعدادی از مدیریتها و روسای ادارات ستادی ، به صورت سرزده از ادارات بیمه بیکاری و مدیریت شهرستان قم بازدید به عمل آورد.

کاویانی در این بازدید که بدون هیچگونه هماهنگی قبلی انجام شد ضمن تأکید بر اجرای قوانین و مقررات به صورت کامل گفت : مراجعین ما ولی نعمتان ما هستند و تکریم ارباب رجوع و احترام و حفظ حرمت و حل مشکلات مردم اصلی ترین وظیفه ماست .

وی افزود : مردم شریف و بزرگوار ما غیرت و همتشان را در حضور بی سابقهء خود در مراسم بدرقهء سردار دلها شهید عزیزمان حاج قاسم سلیمانی و همچنین یوم الله 22 بهمن به جهانیان نشان دادند و امروز ما هم باید به وسیله خدمت رسانی و تکریم و تعظیم در برابر مردم از آنها قدر دانی کنیم.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، در طول انجام بازدید با مراجعین گفتگو کرد و به سوالات آنها پاسخ داد.

یادآور می شود برنامه ملاقات مردمی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم روزهای دوشنبه هرهفته از ساعت 30/7 تا 30/10 در محل دفتر مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان قم واقع در 75 متری عمار یاسر ، بلوار تعاون ، مجتمع ادارات ، اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان قم برگزار می شود.

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید