اخبار

کمیته تجدیدنظر مشاغل سخت و زیان آور در استان قم

کمیته تجدیدنظر مشاغل سخت و زیان آور در استان قم
جلسه کمیته تجدید نظر تشخیص و تطبیق مشاغل سخت و زیان آور استان با حضور اعضای کمیته استانی مشاغل سخت و زیان آور در اتاق اصحاب رسانۀ اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار  و رفاه اجتماعی قم ،  کمیته استانی تجدید نظر تشخیص و تطبیق مشاغل سخت و زیان آور ،موضوع ماده 76 قانون تامین اجتماعی صبح امروز با حضور مهندس مصطفی کاویانی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و رئیس جلسه و سایر اعضای این کمیته درمحل اداره کل برگزار شد.

مهندس کاویانی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم  در ابتدای این جلسه ضمن تقدیر و تشکر ازاعضاء کمیته در خصوص وظایف کمیته تجدید نظر تشخیص و تطبیق مشاغل سخت و زیان آور استان اظهار داشت : افرادی که نسبت به آراء صادره کمیته بدوی اعتراضی داشته باشند می توانند درخواست تجدید نظرخواهی خود را ظرف 15 روز از تاریخ ابلاغ رای بدوی به دبیرخانه مشاغل سخت وزیان آور ارایه نمایند که پس از بررسی توسط کارشناسان موضوع ماده 2 به کمیته تجدید نظر استان ارایه میشود.

وی گفت: به استناد آئین نامه و دستور العمل های اجرایی مشاغل سخت و زیان آور، کمیته تجدید نظر تشخیص و تطبیق مشاغل سخت و زیان آور در این اداره کل اقدام به احصاء مشاغل سخت و زیان آور می نمایند. کاویانی ضمن تاکید بر تلاش نهادهای ذیربط در ایجاد وحدت رویه در خصوص اجرای آئین نامه مشاغل سخت و زیان آور در استان تصریح کرد : وحدت رویه در روند اجرای این آئین نامه موجب ایجاد رضایتمندی کارگران، تسریع و تسهیل در امور رسیدگی به پرونده ها و از همه مهمتر جلوگیری از اتلاف منابع و زمان بررسی پرونده های ارجاعی به کمیته های بدوی و تجدید نظر تشخیص و تطبیق مشاغل سخت و زیان آوراستان می گردد که انشاا.. همواره این روند ادامه داشته تا مشکلات کارگران زحمتکش استان در این زمینه رفع گردد.

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید