اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت روز جمهوری اسلامی

پیام تبریک مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت روز جمهوری اسلامی
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم با صدور پیامی سالروز حماسه ۱۲فروردین و روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ، متن پیام مصطفی کاویانی به شرح زیر است:

یوم الله ۱۲ فروردین، جلوه‌ای از قدرت لایزال الهی و عزم و اراده مصمم ملت فهیم ایران اسلامی است که با انتخابی تاریخ ساز، جمهوری اسلامی ایران را برپا نمودند. و نظام جمهوری اسلامی در آینده نیز با اتکاء به همین ظرفیت و دیگر اصول مترقی قانون اساسی به عنوان میثاق ملی ما ایرانیان، برای دستیابی به ایرانی آباد و سربلند گام بر می دارد.

حماسه ملت ایران در 12 فروردین 1358 همه را به اندیشه ای نوین و تأثیرگذار برای ساختن جامعه ای آرمانی امیدوار کرد که با مشارکت فعالانه مردم در همه عرصه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، افق روشن تری، فراروی نسل کنونی و نسل های آینده برای رسیدن به ایرانی سربلند قرار گیرد.

در واقع 12 فروردین، روز به ثمر نشستن درخت انقلابی است که خون هزاران شهید پاک در پای آن تا همیشه تاریخ جریان دارد و در چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری برای اجماع آحاد ملت بزرگ ایران و سرافرازی بیش از پیش نظام جمهوری اسلامی ضرورت حضورو مشارکت قانونمند اقشار مختلف مردم در اداره کشور اعتقاد راسخ وجود دارد.

اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ به ملت شریف ایران بالاخص جامعه کار و تلاش و تولید وتعاون استان قم، از درگاه خداوند سبحان آرزومندم که در سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج)، و در این سال که با درایت رهبر معظم انقلاب، مزین به نام «سال جهش تولید» شده است، با کمک و حمایت ملت بزرگ ایران گام های استوارتری در راه توسعه و پیشرفت کشور برداریم.

والسلام علی من اتبع هدی

مصطفی کاویانی

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم

۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۵:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید