اخبار

پیام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت هفته کارگر

پیام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت هفته کارگر
مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم با صدور پیامی هفته کارگر را به جامعه فرهیخته و تلاشگر کار و تلاش و تولید استان قم تبریک گفت

متن پیام  مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به این شرح است :

«بسمه تعالی»

             هفته کار و کارگر، تداعی‌گر تلاش، همت و زحمات ارزشمند کارگران سخت‌کوش در عرصه‌های کار و فعالیت در سراسر جهـان و ایران اسلامی است.کارگرانی که عامل اصلی توسعه، شکوفایی اقتصادی و اقتدار هر کشور بوده و از ارکان اساسی "رونق تولیـد " محسوب می‌شوند. زحمت‌کشانی که بنا به فرموده بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایـران، حضرت امـام خمینی(ره)، حیات یک ملت، مرهون کار و تلاش آنهاست.

همت و تلاش ستودنی کارگران زحمت‌کش در مسیر دست‌یابی به خودکفایی و استقلال کشور، با وجود مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ناجوانمردانه، نویدبخش آینده‌ای روشن برای این مرز و بوم است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جامعه کار و تلاش و تولید استان قم و با تقدیر و تشکر از کارگران متعهد و پرتلاش استان قم به پاس زحمات صادقانه آنان در عرصه کار و تلاش، "روز جهانی کارگر"  و هفتـه کارگـر را به یکایک این قشر عزیز و محتـرم تبریک عرض نموده و توفیق و سـلامتی آنان را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم.

امید است با اجـرای دستورات رهبـری عزیـز انقـلاب و برنامـه ها و طـرح های مختـلف دولت تدبیر و امید در راستای حفـظ  سلامتی جامعـه کـار و تلاش و تولیـد در مقابله با ویروس کرونا و همچنین توسعه اشتغـال ، کارآفـرینـی و تولیـد در سال 99  که از سوی مقـام معـظم رهبـری حضرت آیت الله العظمی امام خامنـه ای ( مدظله العالی ) بعنـوان جهش تولید نامگذاری شده است، بتوانیم گام های بلندی برای شکوفایی اقتصادی برداریم.

مصطفی کاویانی

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم

۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۱:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید