اخبار

پیام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت فرارسیدن روز ۲۷ اردیبهشت " روز ملی ارتباطات و روابط عمومی"

روابط عمومی, 27 اردیبهشت, مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی, استان, قم, مصطفی کاویانی
به مناسبت فرارسیدن روز ۲۷ اردیبهشت " روز ملی ارتباطات و روابط عمومی" مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم با صدور پیامی ، این روز را به مدیران، کارکنان حوزه روابط عمومی دستگاههای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان قم، متن پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

تعامل و ارتباط دوسویه با مخاطبان و مشتری‌مداری، از اصول اساسی هر سازمان و به عنوان یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در حیات اجتماعی آن به شمار می‌رود؛ همچنان که بهبود کیفی فعالیت‌ها و افزایش بهره‌وری سازمانی ناگزیر از برقراری ارتباطات تعاملی است .

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی، اطلاع رسانی و ارتباطات در مناسبات انسانی، سازمانی و اجتماعی دنیای امروز است و بهانه‌ای است تا نقش و جایگاه این هنر (تخصص) را به عنوان هنر هشتم یادآور شویم و دستاوردهای تلاشگران خانواده بزرگ ارتباطات را ارج نهیم.

جایگاه روابط عمومی در سازمان‌ ها نقش یک بازوی مشورتی دارد که این فرصت را به هر مجموعه می‌دهد تا خدمت و وظایف خود را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کرده و از توان، ظرفیت و جایگاه رسانه‌ها برای آگاهی بخشی عمومی استفاده کند.

توسعه بدون اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی امکان پذیر نمی باشد و این جاست که نقش مهم و جایگاه ویژه روابط عمومی در سازمان ها با بهره گیری از فناوری های نوین و تسریع در امر اطلاع رسانی ازطریق پلتفرم ها جلوه گر می شود و روابط عمومی با تیزبینی و هوشیاری می تواند سقف پیروزی های یک سازمان را بر ستون اطلاعات و دانایی استوار کند و در اخذ تصمیم های درست و شایسته مدیران ارشد سازمان را یاری رساند.

از این رو روابط عمومی‌ها باید مظهر و آینه افکار، اراده و مطالبات به‌حق همه شهروندان در استان باشند و می‌توانند نقش بی‌بدیل و تعیین کننده در شفاف‌سازی ارتباطات بین مخاطبان و مسئولان خصوصاً با شناسایی و انعکاس مشکلات و موانع موجود و همچنین مطالبات مردم ایفا کنند.

 بی تردید در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام «جهش تولید» مزین شده است از تمامی مدیران، کارکنان حوزه روابط عمومی دستگاههای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان و همچنین جامعهء فرهیختهء خبرنگاران و اصحاب رسانه استان قم انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی و تلاش بیشتر به عنوان یکی از ارکان مهم تأثیرگذار در امر اطلاع رسانی و امیدآفرینی، با همیاری گسترده و تعامل و هم افزایی بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برطرف سازی مشکلات جامعه کار و تلاش و تولید و تعاون استان قم ایفای نقش کنند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت ایام شهادت مظلومانه حضرت امیرالمومنین علی بن ابیطالب علیه السلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به درگاه خداوند رحمان ،  فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی مدیران، مسئولان و کارمندان و همه دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام بر می‌دارند، تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون شما عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسئلت می‌نمایم.

 

والسلام علیکم ورحمه الله 

مصطفی کاویانی 

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۸:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید