اخبار

پیام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت هفته بهزیستی و تامین اجتماعی

پیام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت هفته بهزیستی و تامین اجتماعی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی مدیران دستگاههای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان قم با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بهزیستی و تأمین اجتماعی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ؛ مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی مدیران دستگاههای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان قم به مناسبت فرا رسیدن هفته بهزیستی و تأمین اجتماعی پیامی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بی شک گسترش حمایت های اجتماعی و کاهش فقر در راستای افزایش سطح رفاه شهروندان، مددرسانی به نیازمندان جامعه در راستای حفظ کیان خانواده های آسیب دیده و آسیب پذیر و نیز گسترش فرصت های اشتغال و توانمندسازی منابع انسانی بیانگر این مهم است که بهزیستی و تأمین اجتماعی از منظر اقتصادی و اجتماعی از اهمیتی روزافزون برخوردار بوده و به رکن اساسی در اقتصاد و اجتماع تبدیل شده است.

 این هفته، فرصت مناسبی برای بیان اهمیت، کارکردها و خدمات گسترده و مؤثر این دو مجموعه خدماتی است که به موجب مفادی از اصول قانون اساسی و در جهت تحقق عدالت اجتماعی و خدمت به محرومان و اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه شکل گرفته اند.

اینجانب به نمایندگی از جامعه فرهیخته کار، تلاش و تعاون و اعضای شورای هماهنگی استان قم ، ضمن گرامیداشت خدمات و تلاش های بی وقفه خدمتگزاران بهزیستی و تامین اجتماعی، فرا رسیدن روز بهزیستی و تأمین اجتماعی را به تلاشگران صبور و مهربان این عرصه مهم که با مسئولیت پذیری باعث تسکین قلوب جامعهء هدف ، کاهش دغدغه های بیماران، آرامش بازنشستگان، مستمری بگیران و سایر اقشار  جامعه می گردند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 امید است در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به نام " جهش تولید" نامگذاری شده است در عرصه توسعه و افزایش سطح رفاه اجتماعی ملت بزرگ ایران اسلامی بالاخص مردم شریف استان قم موفق تر از گذشته بوده و همچنین شاهد دوام توفیقات روز افزون شما در تحقق آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اهداف ارزنده و سازنده دولت تدبیر و امید باشیم.

مصطفی کاویانی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم

۲۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید