اخبار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی در دیدار فرمانده بسیج کارگری استان:

با افتخار به جامعه کار و تلاش و تولید استان قم خدمت می کنیم

بسیج کارگری,مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی,استان قم
پیش از ظهر امروز فرمانده بسیج کارگری سپاه علی بن ابیطالب علیه السلام و اعضای شورای فرماندهی بسیج کارگری استان ، با مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ؛ پیش از ظهر امروز سرهنگ علی والایی ، فرمانده بسیج کارگری سپاه علی بن ابیطالب علیه السلام به همراه تعدادی از اعضای شورای فرماندهی بسیج کارگری استان ، با مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مصطفی کاویانی ضمن تجلیل از فعالیتهای ارزشمند بسیج کارگری استان در زمینه ارائه خدمات مختلف به جامعه کارگری استان گفت : در انجام برنامه های بسیج با تمام توان همکاری می کنیم و خود را سرباز و مطیع اوامر مقام معظم رهبری می دانیم.

علی والایی ، فرمانده بسیج کارگری سپاه علی بن ابیطالب علیه السلام استان قم نیز در این دیدار با اشاره به همکاری همه جانبه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در پیشبرد برنامه های بسیج کارگری گفت: ارتباط و انسجام مثال زدنی این اداره کل و مخصوصاً شخص مدیرکل استان ، در مشارکت و حضور بسیج کارگری در بازدیدهای انجام شده و انجام هماهنگی های مورد نیاز در برنامه های این سازمان قابل تقدیر است.

۲۰ دی ۱۳۹۹ ۲۳:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید