اخبار

مشاور وزیر و سرپرست توسعه اشتغال و سیاستگزاری بازار کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در کارگروه اشتغال استان قم:

به دنبال نهادینه سازی برنامه های اشتغال در کشور هستیم

مدیرکل,تعاون، کار و رفاه اجتماعی,استان قم,موجودیت,کارگاهها,صیانت,فرصت های شغلی,اشتغال,بیکاری
مشاور وزیر و سرپرست توسعه اشتغال و سیاستگزاری بازار کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در کارگروه اشتغال استان قم با تأکید بر لزوم تلاش بیشتر برای کاهش بیکاری در استان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم : روز سه شنبه علاءالدین ازوجی مشاور وزیر و سرپرست توسعه اشتغال و سیاستگزاری بازار کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در کارگروه اشتغال استان قم که در سالن کرامت استانداری و با حضور بهرام سرمست ، استاندار قم ،مصطفی کاویانی مدیرکل استان ، مدیران و روسای ستادی و اجرایی دستگاههای استان کل برگزار شد ، بر لزوم تلاش بیشتر برای کاهش بیکاری در استان تأکید کرد.

ازوجی با اشاره به اهمیت و حساسیت استان قم و بالابودن ظرفیت این استان در ابعاد لجستیکی ، ترانزیتی و گردشگری گفت : با توجه به اینکه در مناطق گردشگری و ترانزیتی دنیا شاهد نرخ بیکاری زیر ۳ درصد هستیم، در ایران نیز با توسعه اشتغال در مناطق گردشگری و لجستیکی هم باید شاهد رشد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری باشیم .

وی با اشاره به این مطلب که به دنبال نهادینه سازی برنامه های اشتغال در کشور هستیم افزود : انشاالله تا پایان سال با برنامه هایی که در دولت تدبیر و امید تنظیم شده است شاهد توسعه اشتغال و کاهش نرخ بیکاری خواهیم بود.

۲۴ دی ۱۳۹۹ ۰۰:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید