اخبار

پیام تبریک شریعتمداری به مناسبت عید بزرگ نیمه شعبان و میلاد امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی,شریعتمداری,میلاد امام زمان (عج)
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت میلاد امام زمان (عج)، نیمه شعبان را میلاد بزرگ شخصیتی دانست که بر پا کنندۀ عدالت است.امامی که جهان انتظارش را می کشد و زاد روز میلادش، بشارتی روح پرور برای همه شیفتگان عدالت و مستضعفانی است که چشم به راه آمدنش هستند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی متن پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم‏

«آن چیزی که مهدویت مبشر آن هست، همان چیزی است که همه‌ی انبیاء، همه‌ی بعثتها برای خاطر آن آمدند و آن ایجاد یک جهان توحیدی و ساخته و پرداخته‌ی بر اساس عدالت و با استفاده‌ی از همه‌ی ظرفیتهائی است که خدای متعال در انسان به وجود آورده است . »   مقام معظم رهبری مدظله العالی

سالروز ولادت با سعادت حضرت خاتم الاوصیا و مفخرالاولیا‏‎ ‎‏حجت بن الحسن العسکری ـ ارواحنالمقدمه الفداء را به پیروان راستین آن حضرت و منتظرانش تبریک می گویم .

نیمه شعبان دیگری از راه رسید و باز دل ها به سوی امام غائب از نظر،گسیل شد.

نیمه شعبان،میلاد بزرگ شخصیتی است که بر پا کنندۀ عدالت است.امامی که جهان انتظارش را می کشد و زادروز میلادش، بشارتی روح پرور برای همه شیفتگان عدالت و مستضعفانی است که چشم به راه آمدنش هستند.

امید است که خداوند‏‎ ‎‏قادر متعال همگان را در مسیر برجسته‌ترین شعار مهدویّت که همانا استقرار عدالت است قراردهد.

امید آن دارم خداوند متعال، روز خجسته ی ظهور مولود فرخنده حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفداء را هر چه زودتر فرا رساند و خورشید‏ میلاد بزرگ هدایت و امامت را طالع گرداند.

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید