اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت هفته کارگر

استان قم,هفته کارگر,وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی,روز جهانی کارگر
در پیام تبریک مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت هفته کارگر مورد تاکید قرار گرفت: تجلی اراده و عزم خستگی ناپذیر کارگران، نمونه ای از تلاش همراه با امید برای فردای بهتر میهن عزیز اسلامی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ، مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ، با صدور پیامی هفته کارگر را تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

کارگران با ارزشترین و شریف ترین قشر جامعه و بمنزله نیروهای مولد کشور درسنگرتولید و سازندگی در عرصه های مختلف اقتصادی، صنعتی و آبادانی میهن عزیز میباشند که تجلی اراده و عزم خستگی ناپذیر آنان با همت و حمیت پولادین ، اسوه و نمونه ای ازتلاش همراه با عشق برای فردای بهتر ایران عزیز اسلامی و سرفراز میباشد.

 هفته کارو کارگر فرصتی مغتنم بمنظور پاسداشت زحمات و خدمات انسانهایی است که با عرق جبین و قدرت بازو علاوه برتلاش برای امرار معاش ، با غیرت ومردانگی ، گرداننده چرخهای تولید و صنعت در جامعه بوده و بی منت و بی ادعا مسیر خدمت به گروههای مختلف را تنها با اتکال به پروردگار متعال ، طی مینمایند .

ضمن گرامیداشت هفته کارگر و پاسداشت جایگاه و اهمیت این گروه بزرگ از شرکای اجتماعی ، تقارن هفته کارگر با حلول ماه رمضان را به فال نیک گرفته و امید داریم که باصیانت شایسته ازحقوق فعالان این جامعه ، با تلاش درراستای هموارنمودن مسیرزندگی و سطح معیشت این عزیزان درجهت نیل به اهداف والای توسعه گام برداریم .

اینجانب به نمایندگی از جامعه فهیم و فرهیخته کار و تولید و تعاون استان قم، هفته کار و کارگر را به تمامی نیروهای مولد جامعه کارگری کشور ، علی الخصوص کارگران ، کارفرمایان و تعاونگران عزیز استان قم  تبریک عرض نموده و از حی سبحان سلامتی و توفیق روز افزون برای تمام دلسوزان ایران سربلند آرزومندم.

۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۲:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید