اخبار

پیام استاندار قم به مناسبت هفته کار و کارگر

پیام,استاندار قم,هفته کار و کارگر,بهرام سرمست,وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
استاندار قم با صدور پیامی هفته کارگر را به جامعه کارگری استان تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ، متن پیام بهرام سرمست به این شرح است :

«بسمه تعالی»

فرارسیدن هفته کار و کارگر، را به همه کارگران و مجاهدان کارزار تلاش و سازندگی، به ویژه کارگران پرتلاش استان قم تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بدون شک همه پیشرفت های بشری در طول تاریخ از روحیه کار و تلاش و اندیشه ساختن آینده ای بهتر نشات گرفته است و در این میان کارگران به عنوان موتور محرکه و بازوان پرتوان هر جامعه ای، همواره ایفاگر نقشی مهم و اساسی در راه نیل به رشد، تعالی و شکوفایی هستند.

قشری که در دین آسمانی اسلام ازشأن و منزلت ویژه ای برخوردار بوده و بوسه رسول مهربانی ها حضرت محمد مصطفی(ص) بر دستان زحمتکش کارگر بیانگر متعالی ترین و ارزشی ترین نگاه به این قشر می باشد.

قشر شریف کارگر به عنوان تلاش گران غیور و زحمتکش عرصه کار و تولید و جهاد اقتصادی کشور در طول بیش از چهار دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و به مدد تعهد و وجدان کاری و اندیشه های خلاقانه، همواره حضوری بانشاط و شورآفرین در عرصه های مختلف کار و تولید داشته است و به ویژه در طی این سال های اخیر و در شرایطی که کشور ما به دلیل تحریم های ظالمانه، بیش از هر زمان دیگری نیاز به کار و تلاش و سازندگی دارد، با همان روحیه و عزم و اراده و مصمم تر از همیشه، در خط مقدم جبهه تولید و اشتغال و رونق تولید و با غیرت و شرافتمندانه، برای رفع نیازهای کشور و گردش چرخ های تولید و صنعت و عزت و اقتدار اقتصادی میهن عزیزمان، تلاش و مجاهدت می نمایند.

فرصت را مغتنم دانسته ضمن تبریک مجدد این هفته به همه کارگران و جهادگران سنگر اقتصاد و تولید و آرزوی سلامتی و تندرستی برای این عزیزان، امیدوارم در سال مزین بنام « تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» و با عزم جدی و همت وافر تلاش گران این عرصه، شاهد دمیده شدن شور و امید در چرخه اقتصادی کشور و تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در بخش تولید و اشتغال باشیم.

بهرام سرمست

استاندار قم

۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید