اخبار

برگزاری جلسه هیئت امنای کانون کارآفرینی استان قم

تعاون، کار و رفاه اجتماعی,استان قم,کارآفرینی
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان: جلسه هیئت امنای کانون کارآفرینی استان مطابق با قانون ماده 5 دستورالعمل تشکیل کانون های کارآفرینی در سالن امام حسن ع معاونت سیاسی استانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، علی احمدی مدیر توسعه اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: در خصوص تعیین مکان برگزاری انتخابات مقرر گردید دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری نسبت به تعیین و اعلام مکان پیشنهادی اطلاع رسانی نماید.

وی افزود : با تصویب حاضرین،  دبیرخانه هیات امنا از طریق رایزنی با کارآفرینان عضو هیئت امنای کانون و دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری حداکثر تا ١٥ مهر ماه تاریخ دقیق انتخابات را تعیین و به کارآفرینان عضو کانون اعلام نموده و انتخابات تا نیمه آبانماه 1400 برگزار گردد .

احمدی اظهار داشت: مسئله دیگر که به تصویب رسید این بود که دبیرخانه هیات امنا با دعوت از کارآفرینان عضو هیات امنای کانون جلسه ای را در راستای بررسی و تعیین ابهامات دستورالعمل تشکیل کانون کارآفرینی استانها خصوصا در رابطه با برگزاری انتخابات برگزار و موارد رفع ابهام مشخص شده را از وزارت متبوع استعلام نماید.

وی تصریح کرد: با تصویب حاضران، طی دو هفته، دبیرخانه هیات امنای کانون نسبت به تهیه آسیب شناسی از عملکرد ادوار گذشته کانون تهیه و به دفتر امور سیاسی و انتخابات استاندار و همچنین دفتر توسعه کارآفرینی وزارت متبوع اعلام نماید.

۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید