اخبار

پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کار و تلاش استان قم

تعاون، کار و رفاه اجتماعی,استان قم,مسابقات قرآن ویژه کار و تلاش
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان: به منظور ارتقاء و گسترش فرهنگ ترویج قرآن پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کار و تلاش استان در مورخ یکم شهریور لغایت بیستم مهر در اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کار و تلاش استان در روزهای فوق الذکر برگزار و نهایتا در روزهای بیست دوم و بیست و سوم مهرماه نفرات برگزیده با هم به رقابت پرداختند.

وی تصریح کرد: شرکت کنندگان در رشته های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل، حفظ بیست جزء، حفظ ده جزء و مفاهیم قرآن با یکدیگر به رقابت پرداختند.

کاویانی افزود: در بخش داوران پنج نفر آقا که از داوران برجسته کشوری برای مسابقات آقایان و پنج داور خانم که از برجسته ترین داوران کشوری بودن، در بخش خانمها با تیز بینی داوری این مسابقات را بر عهده داشتند.

وی اشاره کرد: از بین هشتاد و سه نفر در بخش آقایان و صد و سی هشت نفر در بین خانمها پنج نفر آقا و پنج نفر خانم برای مسابقات کشوری به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شدند.

۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید