اخبار

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم به مناسبت هفته وحدت

تعاون، کار و رفاه اجتماعی,استان قم,پیام تبریک
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان: اسلام به عنوان آخرین و کاملترین دین الهی برای نجات بشریت از گمراهی و جهل توسط پیامبر اعظم (ص) به بشریت عرضه شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم ، به مناسبت هفته وحدت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان پیامی صادر نمودند.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"  واعتصموا بحبل الله جمیعا ولاتفرقوا   "

" هفتۀ وحدت " ابتکار هوشمندانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران  حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) بوده که همواره دغدغه وحدت ، همدلی و یکدلی  مسلمانان را بر سر داشت ، او که از اختلاف افکنی بین مسلمانان توسط دشمنان اسلام و در راس آن استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی به سختی رنج برده و همواره منادی وحدت جهان اسلام در طول عمر با برکت خویش بود.

اسلام به عنوان آخرین و کاملترین دین الهی برای نجات بشریت از گمراهی و جهل توسط پیامبر اعظم (ص) به بشریت عرضه شده است ؛ اما از آنجا که روشنگری و آگاهی بخشی آن موجب می شود تا مردمان از بردگی قدرت های استعماری و زورگو رهایی یابند ، همواره دشمنان دین برای نابود کردن آن تلاش کرده و با انواع ترفندها از آغاز نبوت پیامبر(ص) تا امروز قصد داشتند از اشاعه و رشد اسلام جلوگیری نمایند.

اینجانب ضمن محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به نبی مکرم اسلام (ص)، میلاد با سعادت پیامبر اعظم، حضرت محمد (ص) رسول صلح و بیداری، هفته وحدت و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) موسس مذهب جعفری را به تمامی مسلمانان که با همدلی و همراهی خود در راستای تقویت وحدت اسلامی نقش آفرینی می کنند، تبریک و تهنیت عرض نموده و برای امت اسلام سربلندی و تعالی مسئلت می نمایم.

           مصطفی کاویانی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم

۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید