اخبار

معرفی کارگر قمی بعنوان کارگر نمونه منطقه ای کشور

معرفی کارگر قمی بعنوان کارگر نمونه منطقه ای کشور
کارگر قمی بعنوان نمونه منطقه ای کشور معرفی شد.به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم ، مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی افزود: با توجه به بررسی های انجام شده توسط کمیته ارزیابی و داوری بیست و هفتمین جشنواره ملی امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید،"مصطفی حسینی" با طرح پرورش و کشت توأم ماهی و گیاهان در سیستم مدار بسته و گردش مداوم آب از ماهی سرای حسینی بعنوان کارگر نمونه بخش کشاورزی استان قم  معرفی گردید.

وی با اشاره به هدف این طرح تولیدی افزود: از جمله اهداف اصلی این طرح این است که مواد اضافی یک سیستم به عنوان غذا یا سوخت برای سیستم دیگر عمل کند که منجر به کاهش مصرف انرژی و کاهش چشمگیر میزان آب مصرفی می­گردد،که طرح در مرحله کشوری این جشنواره نیز به عنوان کارگر نمونه منطقه سه کشوری انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.

بازوند در ادامه بیان داشت: در فرایند انتخاب کارگران نمونه که از شهریورماه سال گذشته آغاز شد، افراد پس از ثبت نام در سامانه وتشکیل کمیته داوران و بازدید از شرکت ها، این کارگربعنوان نمونه منطقه ای انتخاب شد.

وی ضمن ابراز خرسندی از این انتخاب، اظهار داشت: هر ساله از استان کارگر یا گروههای کاری نمونه ملی معرفی می شود که امید است در سال های بعد این رتبه ها حفظ شود
۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۵:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید