اخبار

بیمه بیکاری استان قم یکی از واحد های موفق در مجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان می باشد.

بیمه بیکاری استان قم یکی از واحد های موفق در مجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان قم؛در کارگاه آموزشی که روز گذشته در سالن جلسات تامین اجتماعی قم برگزار شد؛ خانم بهرامی رئیس اداره آسیب شناسی بیمه بیکاری وزارت متبوع بیان داشت: بیمه بیکاری استان قم یکی از واحد های موفق در مجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان می باشد و توانسته است امتیاز 100 را کسب نماید.

وی ادامه  داد:جمع آوری اطلاعات و شناسایی واحدهای اقتصادی مشکل دار برای اولین بار توسط نرم افزاری که از جانب وزات متبوع طراحی شده است صورت گرفته و ما امروز به اطلاعات جامعی از این واحد ها دست یافته ایم و میتوانیم  درکارگروه رفع موانع تولید به بررسی مشکلات این واحد ها پرداخته و در صورت امکان مشکلات موجود را برطرف کنیم.

بهرامی با تشریح اهداف وزارت متبوع از گسترش دامنه بیمه بیکاری بیان داشت: ما در وزارت خانه به دنبال افزاش ارائه خدمات به تعداد بیشتری از افراد در بیمه بیکاری هستیم و در کنار آن خواهان خروج افراد از این چرخه به واسطه بازگشت به کار می باشیم .

وی افزود در صورتی که  سازمان فنی حرفه ای افرادی را که از خدمات بیمه بیکاری بهره مند می شوند  در جهت مشاغل خاص که در بازار کار نیاز به آن ها احساس می شود سوق دهد  خروج این افراد از این چرخه تسهیل می شود.

۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۹:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید