اخبار

کارگروه اجرایی و اطلاع رسانی یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان قم تشکیل جلسه داد.

کارگروه اجرایی و اطلاع رسانی یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان قم تشکیل جلسه داد.
اولین نشست کارگروه اجرایی و اطلاع رسانی یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتراستان قم با ریاست بختیاری رئیس کارآفرینی و اشتغال اداره کل و با حضور نمایندگانی از صدا و سیما، شهرداری و اتاق بازرگانی درسالن اجتماعات اداره کل برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم صبح امروز اولین نشست کارگروه اجرایی و اطلاع رسانی یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتراستان قم با ریاست بختیاری رئیس کارآفرینی و اشتغال اداره کل و با حضور  نمایندگانی از صدا و سیما، شهرداری و اتاق بازرگانی درسالن اجتماعات اداره کل برگزارشد.

بختیاری  توسعه کارآفرینی را  از مولفه‌های اقتصاد مقاومتی دانست و بیان کرد: در بحث تحقق اقتصاد مقاومتی، اقتصاد کشور با جلوگیری از واردات بی‌رویه برای مردم باورپذیر می‌شود و در این راستا باید کالاهای تولید داخل با کیفیت و بهره‌وری بالا عرضه شود.
وی با اشاره به شعار "اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل" اظهار کرد: در سال‌های اخیربا درایت مقام معظم رهبری مدظله بحث اقتصاد مورد توجه و تأکید قرار گرفته و مسائل اقتصادی و رونق آن جزء محور فعالیت‌های اصلی برنامه‌های کلان کشورشده  است.

محمد بختیاری تصریح کرد: کشور ما دارای فرهنگ غنی ایثار و شهادت است و در دوران دفاع مقدس در یک حرکت جانب‌دارانه دشمن را زمینگیر کرد و این امر باید برای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و فرهنگ وجدان کاری  مورد توجه قرار گیرد

در این نشست رئیس کارآفرینی و اشتغال تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم با بیان نقش موثر و اثربخش کارآفرینان در تحقق پیام تاریخی مقام معظم رهبری مدظله افزود: کارآفرینی باید حرکت و پویایی و نشاط را در آحاد جامعه ایجاد کند و جامعه را به سمت نوآوری و خلاقیت و اکتشافات جدید سوق دهد.

بختیاری خاطر نشان کرد: کارآفرینان در عرصه های مختلف توانسته اند با خلق فرصت ها موهبت های بزرگی را برای کشور فراهم نمایند.

رئیس کارگروه اجرایی و اطلاع رسانی یازدهمین جشنواره کارآفرینان برترافزود: توجه جدی به مقوله کارآفرینی در تمامی حوزه ها می تواند به عنوان نقشه راه در رسیدن به اقتصادی پویا و اشتغال پایدار و رونق کسب و کار باشد.

بختیاری لازمه حرکت در این عرصه را عشق و علاقه، ایمان قلبی، اراده و اطمینان و تعهد با اعتماد به نفس بالا عنوان کرد و بر انتقال تجربیات کارآفرینی در جامعه تاکید کرد. وی برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر را گامی در جهت توجه به ایده ها و تلاشهای کارآفرینان در عرصه های مختلف دانست و بر برگزاری جشنواره در خور و شان کارآفرینان با کیفیت بالا تاکید کرد.

 بختیاری در پایان این نشست توضیحات مبسوطی از اهداف و برنامه ها و دستورالعمل های برگزاری جشنواره ارائه نمودو بخشهای مختلف دبیرخانه شامل شورای سیاست گذاری، دبیرخانه جشنواره و کارگروه اجرایی و نقش هریک از آنها را تشریح کرد.

 

۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۶:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید