اخبار

نشست کارگروه کمیته اجرایی یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان قم برگزار شد

نشست کارگروه کمیته اجرایی یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم نشست کارگروه کمیته اجرایی یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان قم  با حضور حسین خادمی مدیر تعاون، حسینی رئیس اتاق تعاون،شیرازی رئیس اتحادیه تعاونیهای مسکن ادارات قم، حسین بیدگلی رئیس حراست،مصلح آبادی مدیربانک توسعه تعاون،محمود دهقان رئیس توسعه تعاون در سالن جلسات اداره کل برگزار شد

در این نشست خادمی خاطر نشان کرد:به تصویر کشیدن نقاط قوت، موفقیت‌ها و توانمندی‌های بخش تعاونی، تقدیر از تعاونگران نمونه کشور و ایجاد انگیزه مضاعف در زمینه کار گروهی و بهره‌مندی بیشتر از استعدادها و تجمیع سرمایه‌های اندک را از جمله هدف های انتخاب تعاونی های برتر عنوان کرد.

وی انتخاب تعاونی‌های برتر را در سال جاری در هفته تعاون برشمرد و گفت: تعاونگران و مدیران تعاونی ها می توانند از طریق پورتال جشنواره به نشانی www.taavonibartar.ir نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم‌های مربوط اقدام کنند.

وی تصریح کرد: تعاونی‌های کشاورزی، صنعتی، معدنی، حمل و نقل، خدماتی، مسکن، عمران و فرش دستباف می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

خادمی تعاونی های اعتبار، آموزشگاهی و اتحادیه‌ها را نیز از دیگر شرکت کنندگان در این همایش نام برد و افزود: علاوه بر تعاونی های فوق تعاونی‌های بانوان، سهام عدالت، تامین نیاز صنوف خدماتی و تامین نیاز تولید کنندگان نیز می‌توانستند اقدام به ثبت نام کنند.

معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم خاطر نشان کرد: پایبندی به قانون بخش تعاونی، پرداخت حق چهار درصد آموزش، عدم احراز تخلف قانونی در تعاونی و نشان دادن تراز مثبت اقتصادی از الزامات حضور تعاونی ها در این جشنواره به شمار می رود.

یادآورمی‌شود جشنواره تعاونی‌های برتر هرساله در هفته تعاون از 13 تا 19 شهریور ماه برگزار می‌شود و از مدیران تعاونی‌های برتر در مراسمی ویژه تقدیر می شود.

 

۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۴:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید