اخبار

دوره های آموزش فوتبال برای فرزندان جامعه تکرا آغاز شد.

دوره های  آموزش فوتبال برای فرزندان جامعه تکرا  آغاز شد.
دوره های آموزش فوتبال برای فرزندان جامعه تکرا از اول خردادماه آغاز شده است.به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان قم؛ کلاس های آموزش آکادمیک فوتبال برای فرزندان جامعه کارگری با همکاری هلال احمر قم برگزار شد.

به گفته سجادی، رئیس هئیت استانی ورزش کارگری استان قم، شور و نشاط در میان فرزندان کارکنان  حاکم و روح همکاری و نقش پذیری در میدان تمرین و ورزش بین  آنهاتقویت شده است.

وی افزود: به منظور توجه به سلامت و نشاط روحی و جسمی فرزندان کارکنان و با حمایت مدیران تعاون،کار و رفاه اجتماعی و هلال احمر استان، برنامه ریزی و همت امور ورزش کارگری  استان دوره آموزشی فوتبال آغاز شد.این دوره های آموزشی در قالب یک طرح پنج ساله  از ابتدای خرداد ماه کار خود را آغاز کرده تا پایان  تابستان ادامه می یابد.

سجادی در ادامه با اشاره به کیفیت برگزاری این دوره ها افزود: 50 درصد ظرفیت فوتبال آکادمیک هلال احمر استان قم به فرزندان جامعه تکرا اختصاص یافته است که تحت نظر مربیان مجرب و به نام استان و کشور از آموزش های لازم بهره مند می شوند.

بنابر مشاهدات میدانی و اظهارات سجادی:علاوه برجو شور و نشاط حاکم در میان فرزندان و تقویت روح همکاری و نقش پذیری در میدان تمرین و ورزش، نوعی همدلی و صمیمیت مضاعف در بین اولیای  فرزندان عزیز بعنوان همکار ایجاد شده که خود مایه خیر و برکت می باشد.

۱۶ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۵:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید