اخبار

اعزام تیم والیبال ساحلی کارگری قم به مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور

اعزام تیم والیبال ساحلی کارگری قم به مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور
تیم والیبال ساحلی کارگران قم به مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشوراعزام خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان قم؛  سید رسول سجادی رئیس انجمن سوارکاری کارگران کشور و رئیس هئیت ورزش کارگری قم گفت: تیم والیبال ساحلی کارگران قم به مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور(گرامیداشت هفته دولت)که هفته اول شهریور ماه در خراسان شمالی برگزار خواهد شد اعزام می شود.
وی خاطر نشان کرد:این مسابقات از تاریخ 2 الی 5 شهریور برگزار خواهد شد.که از این استان احسان محمدی ، شایان آزرد به سرپرستی  حمید رضا آزرد این تیم را همراهی خواهند کرد.
در ادامه سجادی با اشاره به وضعیت تیم افزود: والیبال ساحلی یک ورزش المپیکی است که بر روی شن و با مقرراتی مشابه والیبال برگزار می‌شود.در مسابقات رسمی والیبال ساحلی هر تیم از دو بازیکن تشکیل می‌شود و مربی و بازیکن ذخیره نیز حضور ندارند. اما در مسابقات تفریحی و غیر رسمی معمولاً تیم‌ها با بیش از دو بازیکن تشکیل می‌شوند.

در پایان به وضعیت تیم اشاره کرد وگفت : این ورزش معمولاً در نواحی ساحلی به ویژه جاهایی که ساحل شنی وسیعی دارند بازی می‌شود، ولی در برخی کشورهای محصور در خشکی نظیر سوئیس نیز محبوبیت زیادی یافته‌است. خوشبختانه  اعضای این تیم نیز با تجربه٬ انگیره  و آمادگی بالا در این رویداد حضور خواهند داشت،  می توانند فعل خواستن را صرف کنند، تاریخ ساز ورزش استان  و موجب شادی مردم شوند

۳۰ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید