اخبار

نمایشگاه توانمندی‌های تعاون درقم افتتاح شد

نمایشگاه توانمندی‌های تعاون درقم افتتاح شد
نمایشگاه بزرگ توانمندی‌های تعاون، درنمایشگاه بین المللی استان قم افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، نمایشگاه توانمندی‌های تعاون استان قم با حضور تعاونیهای فعال استان،  مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم، جمعی از مدیران، تعاون‌گران و مسؤولان شرکت‌های تعاونی در نمایشگاه بین المللی قم برگزار شد.
نمایشگاه توانمندی‌های تعاون که با هدف شناسایی و بهره‌برداری از امکانات دستگاه‌های اجرایی در ترویج فرهنگ تعاون و مفکری و تعامل در سیاست‌گذاری‌های اجرایی حوزه تعاون تا 30مرداد ماه دایر خواهد بود.هدف از برگزاری آن ارائه توانمندی‌های بخش تعاون، ایجاد ارتباط بین اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی و ترویج تعاون و اقتصاد تعاونی و ایجاد تعامل و تحکیم بین بخش‌های مختلف تعاونی‌ها است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در این مراسم ضمن بیان اهداف برگزاری این نمایشگاه اظهار کرد: سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری ابلاغ و در آن به نقش مردم در تحقق اهداف مورد نظر تاکید شده است.
نصراله بازوند با اشاره به اینکه نقش مردم در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بسیار مفید و موثر است، افزود: به همین منظور اداره کل تعاون بر طبق سیاست‌های وزارتخانه اقدامات متعددی را در تحقق این اهداف انجام می‌دهد.
وی تصریح کرد: فعالیت‌های حوزه تعاون نیازمند همدلی، همراهی و هم‌زبانی در سطح استان است تا از این طریق اقتصاد تعاونی رشد کرده و به اهداف خود دست پیدا کند

در غرفه اداره کل تعاون برای کودکان مسابقه نقاشی با موضوع تعاون  برگزار شد.

۳۰ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید