اخبار

مراسم عزاداری عاشورای حسینی دراداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی قم

مراسم عزاداری عاشورای حسینی دراداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی قم
به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت سیدوسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین «ع» مراسم عزاداری و سینه زنی با حضور همکاران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی قم؛ به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت سیدوسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین «ع» مراسم عزاداری و سینه زنی با حضور همکاران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم  بعد از نماز ظهر و عصر در نمازخانه اداره کل برگزارشد.

 در این روزها سر در و راهروهای ادارات تابعه وشهرستان‌، پوشیده از پارچه‌ها، بنرها و تابلوهایی بود که حکایت از سوگواری کارکنان مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان داشت. همچنین قرائت زیارت عاشورا، ادعیه‌ و اذکار مرتبط با حادثه‌ی خونبار کربلا، در نمازخانه اداره کل  قرائت  شد.

گفتنی است در دهه‌ی اول محرم، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم غرق عزا و ماتم امام حسین (ع) و یاران با وفایش شد.

با حضور جمع پر شور کارکنان، مراسم قرائت زیارت عاشورا در اداره کل  برگزارشد  تا عاشقان و دلسوختگان سرور و سالار شهیدان در سوگ شهدای کربلا اشک ماتم بریزند.

مراسم قرائت زیارت عاشورای حسینی و توسل به امام حسین علیه السلام در دهه اول محرم امسال نیز همانند سالهای گذشته، هر روز صبح، با حضور گسترده کارکنان در نمازخانه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم برگزار شد.

قابل ذکر است که به همت واحد فرهنگی اداره کل  مراسم زیارت عاشورا، پنج شنبه هرهفته در طول سال در نمازخانه این اداره کل برگزار می شود. مهندس بازوند  مدیرکل  در گفتگو با روابط عمومی از حضور پررنگ و چشمگیر کارکنان و حاضرین در مراسم سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) تشکر و قدردانی کرد.

 

۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۲۳:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید