اخبار

یازدهمین دوره استانی مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار، تلاش و تعاون قم برگزار می شود.

یازدهمین دوره استانی مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار، تلاش و تعاون قم برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه جتماعی قم، نصراله بازوند مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم از برگزاری یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش در دو بخش برادران و خواهران خبر داد.وی گفت: توسّل و تمسّک به قرآن کریم را تنها راه نجات بشریت امروز دانست و افزود: امروز بیش از گذشته دنیا و بشریت به مفاهیم بلند قرآن کریم و توصیه‌های آن در توحید، معاد شناسی، مباحث اخلاقی و لزوم دین در زندگی نیازمند است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم ، برگزاری مسابقات دوره ای قرآن کریم در جامعه کار و تولید استان قم را مایه خیر و برکت برای کارگران و کارفرمایان و دست اندرکاران تولید و خدمات برشمرد و از حضور پر شور کارگران و کارفرمایان و خانواده‌هایشان برای حضور پرشور در این دوره از مسابقات قرآن کریم تقدیر و تشکر کرد.
بازوند تصریح کرد: یازدهمین دوره از مسابقات قران ویژه جامعه کار و تلاش استان قم در شش رشته قرائت (تحقیق)، ترتیل، حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء و مفاهیم و در دو بخش برادران و خواهران خواهد شد.

شایان ذکر است برگزیدگان این دوره، به مسابقات سراسری قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور که در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود راه خواهندیافت

۲۱ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید