اخبار

یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کارگری و کارفرمایی در قم برگزار شد

یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کارگری و کارفرمایی در  قم برگزار شد
مدیراجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: پیاده کردن مفاهیم قرآنی در زندگی عملی افراد می تواند علاوه بر تربیت فرزندان سالم، جامعه را نورانی کند.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار ورفاه اجتماعی قم ، یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کارگری درتاریخهای 25 و 26 آذر ماه سال جاری در دو بخش خواهران و برادران  برگزار شد.

 موسی زاده مدیر اجتماعی اداره کل  دراین مراسم، اظهار کرد: این مسابقات با هدف توسعه فرهنگ قرآنی و کشف استعدادهای قرآنی در بین کارفرمایان و کارگران برگزار شده است.

 وی با اشاره به اینکه تلاش برای به دست آوردن روزی حلال و کوشش در این زمینه اجر معنوی دارد، ابراز کرد: از معجزه قرآن کریم است که هیچ گاه رنگ کهنگی به خود نگرفته است.

 مدیر اجتماعی اداره کل عمل به آموزه های دینی را راه گشای معضلات خانوادگی و مشکلات دیگر عنوان کرد.

 موسی زاده  تآکید کرد: پیاده کردن مفاهیم قرآنی در زندگی عملی افراد می تواند علاوه بر تربیت فرزندان سالم، جامعه را نورانی کند.

 حجت الاسلام حیدری مسئول فرهنگی اداره کل نیز در این مراسم، گفت: پیگیری موضوعات فرهنگی از جمله مسابقات قرآنی از اقدامات خوب وزارت رفاه در راستای توسعه و تقویت مبنای دینی است.

 وی از ثبت نام اینترنتی 241نفر در رشته های مختلف حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء، ترتیل، قرائت و مفاهیم در دو بخش خواهران و برادران خبر داد و گفت: نفرات اول در هر رشته به مسابقات کشوری که در بهمن ماه برگزارخواهد شد، اعزام می شوند.

 بر اساس این گزارش در رشته مفاهیم قرآن کریم محمد حسین جعفری پایدار، حسین حجازی فرد، و علی اکبر استادیان نفرات اول تا سوم شدند و در رشته قرائت سید حمیدرضا مقدسی، سجاد پروینی نژاد و علیرضا مسیح پور رتبه های برتر را به خود اختصاص دادند.

 همچنین در رشته ترتیل محسن زهدی علیپور، امین وحیدی و سعید شعبانی و آقایان حسن علیرضا لو، محمد جواد مرادی و احمد معتمدی، محمد علی شریعتی محمد داوریان و اصغر حمیدی مهیا، محمد یگانه، میثم یوسفی و مهدی نصربه ترتیب در رشته های حفظ کل،20 جزء و 10 جزء قرآن کریم نفرات برتر این دوره شدند.

 در بخش خواهران نیز و در رشته مفاهیم معصومه کریمی، لیلا بوستانچی و فاطمه حاجی محمدی نفرات اول تا سوم شدند و در رشته قرائت نصیبه کرمی پارسا، طیبه صبوری و نجمه رضا نژاد و  در رشته حفظ کل سعیده احمدی، فاطمه سادات حسینی فرد و اکرم عبدالهی  و حفظ 20 جزء مهدیه شکوری ، فائزه جعفری و مریم سادات موسوی و در حفظ 10 جزء  راضیه دارابی، فاطمه زهرا تقی زاده، زهرا سادات اسلامی و در رشته ترتیل اعظم صادقی، خدیجه دیاری وصدیقه باباخانلو برگزیده های این دوره از مسابقات معرفی شدند.

 

۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۵:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید