اخبار

آمار نامه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم تدوین ومنتشر شد.

آمار نامه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم تدوین ومنتشر شد.
کارشناس آمار و برنامه ریزی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم از تدوین و انتشار آمار نامه سال 94 این اداره کل در 8 فصل خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم؛ نرگس راموز کارشناس آمار و برنامه ریزی اداره کل گفت: در راستای اهداف و وظایف قانونی وزارت متبوع، شفاف‌سازی و به‌هنگام‌سازی آمار و اطلاعات و به منظور رفع نیاز های سیاست‌گذاران، برنامه ریزان، پژوهش‌گران و فعالان آماری، هر ساله آمار و اطلاعات متنوعی در زمینه‌های مختلف کار، تعاون و رفاه اجتماعی و ... جمع آوری، تحلیل و تولید می شود. این اقدام  در قالب نشریه " آمار نامه اداره کل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی" برای سال های مختلف  منتشر می شود .

وی افزود: آمارنامه سال 94 به منظور یک پارچه‌سازی اطلاعات و آمار عملکرد دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مستقر در استان قم تدوین و منتشر شده است.

  وی گفت : آمار نامه 94 تحت نظر این اداره کل و با همکاری کارگروه آمارنامه استان در هشت فصل شامل آمار کارکنان، جمعیت و نیروی انسانی، تعاون، روابط کار امور فرهنگی و اجتماعی، رفاه اجتماعی ، مالی، اقتصادی و آموزش و پژوهشی به همراه مجموعه ای از جداول آماری با قابلیت سری زمانی، ثبات تولید و مقایسه پذیری جداول آماری و ... تهیه، تنظیم و تدوین تدوین شده است.۵ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید