اخبار

مسابقه ایده های کاربردی با موضوع نماز

مسابقه ایده های کاربردی با موضوع نماز

به گزارش روابط عمومی تعاون،  کار و رفاه اجتماعی استان قم مسابقه ایده های کاربردی با موضوع نماز  آغاز شد .

جیریایی مدیر روابط عمومی تعان، کار و رفاه اجتماعی استان قم در این رابطه گفت : این مسابقه با موضوع متعالی و انسان ساز نماز و با هدف غنی سازی فعالیت ها و کشف استعدادها از سوی ستاد اقامه نماز کشور طراحی شده است و بنا است با دریافت ایده های جذاب و کاربردی و دارای بیشترین تاثیر، بانکی از ایده های نمازی  طراحی و در اختیار همگان قرار گیرد. این مسابقه، محور های تبلیغ و ترویج، توسعه و تعمیق وتعلیم و آموزش نماز، تشویق  تمجید فعالان نماز ، فضای مجازی ، کودک و نوجوان و ...را شامل می شود.

جیریایی افزود : هر یاور نماز در هرکجای کشور که صاحب ایده های نو ، خلاقانه و مبتکرانه و تاثیرگذار در حوزه نماز باشد، می تواند در این مسابقه شرکت نماید .

مدیر روابط عمومی تعان، کار و رفاه اجتماعی استان قم همچنین خاطر نشان کرد که آخرین مهلت ارسال آثار 20 اسفند می باشد .کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و علاقه مندان می توانند برای اطلاع از شرایط و نحوه شرکت دراین مسابقه به سایت دفتر امور فرهنگی به آدرس ذیل مراجعه نمایند.

http://farhangi.mcls.gov.ir/  و یا از طریق کانال تلگرامی ستاد اقامه نماز به نشانی https://t.me/namaz_ir و یا سایت نماز به نشانی NAMAZ.IR نسبت به ثبت نام خود اقدام و آثار خود را ارسال نمایند.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید